Jump to content
IGNORED

Liberté, égalité, fraternité


bigvlada

Recommended Posts

Impresije jednog poznatog Britanca o nekim malim razlikama.

 

Komentari su vrlo zanimljivi, mada su možda više za temu o UK

 

 

Link to comment

Ne znam kakvi su putevi u engleskoj ali u Francuskoj su sve gori i gori (a nekada su bili odlicni).

 

Sto se hrane tice, potpuno je u pravu.

Link to comment
1 minute ago, borris_ said:

Ne znam kakvi su putevi u engleskoj ali u Francuskoj su sve gori i gori (a nekada su bili odlicni).

 

Zavisi od okruga do okruga, posto lokalne vlasti to regulisu [ili ne, kao sto je slucaj kod nekih].

 

A i, IME, bolji su u Velsu nego u Engleskoj :lol:

 

Link to comment
10 minutes ago, borris_ said:

Ne znam kakvi su putevi u engleskoj ali u Francuskoj su sve gori i gori (a nekada su bili odlicni).

 

Sto se hrane tice, potpuno je u pravu.

 

Pročitaj komentare Britanaca ispod na kvalitet puteva...ko da čitam ovaj forum o situaciji u Srbiji :D

Link to comment
13 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Pročitaj komentare Britanaca ispod na kvalitet puteva...ko da čitam ovaj forum o situaciji u Srbiji :D

 

Because it's true.

Link to comment

Sindikalni front se raspao. Pola sindikata zeli da nastavi strajk a druga druga polovina ne bas. Uglavnom podjela je 50%.

 

Zakon je izglasan, sada treba da se bore  sa sto bolje socijalne uslove. 

Link to comment

I tako se zavrsilo zlatno doba renesanse zeleznica, izmedju ostalog jedne od retkih modernih tehnologija u kojima su Francuska/Evropa ostvarile proboj i stekle nedostiznu prednost... 

Link to comment
  • 5 months later...
2 hours ago, porucnik vasic said:

Чудно да нико не обраћа пажњу на ово по Паризу.

Obraca se paznja na one sa prslucicima. Zato je proslog vilenda u Nemackoj za 2 dana oborena cena goriva za 10 centi. 

Link to comment

+1

 

jel moja paranoja ili još neko misli da su vesti o žutim prslucima u drugom planu da ne bi potpirivali vatru

 

a u celoj evropi je suvo da suvlje ne može biti

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...