Jump to content

OI na RTS-u (i ostali prenosi)

Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

• Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• levi

63

• Frank Pembleton

70

• James Marshall

78

• Halvard

41

Top Posters In This Topic

Posted Images

jbm im mater svima. i onima koji su ovo ludjenje osmislili i organizovali, i oni koji u njemu ucestvuju (ukljucujuci i sportiste).

šta ti sad smetaju sportisti? šta očekuješ od njih? psiho drži pres konferenciju na jednu rečenicu koja nije direktno ni protiv njega a očekuješ da neko iskulira sve ovo?

šta ti sad smetaju sportisti? šta očekuješ od njih? psiho drži pres konferenciju na jednu rečenicu koja nije direktno ni protiv njega a očekuješ da neko iskulira sve ovo?

Niko od njih nije duzan da prvi podmetne nogu..ali da sam ja neko ko egzistenciju obezbedjuje preko, sipak sto bi me neko zadrzao da cekam predsednika koji kasni, u danu kada sam preleteo pola sveta.

Recimo, nije jasno to javno lizanje vaterpolista sa Udovicicem sat vremena nakon slikanja sa sklopljenim prstima.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Niko od njih nije duzan da prvi podmetne nogu..ali da sam ja neko ko egzistenciju obezbedjuje preko, sipak sto bi me neko zadrzao da cekam predsednika koji kasni, u danu kada sam preleteo pola sveta.

Recimo, nije jasno to javno lizanje vaterpolista sa Udovicicem sat vremena nakon slikanja sa sklopljenim prstima.

predsednik države je institucija. ti si dužan da ga sačekaš, nije stvar u tomi nikoliću nego u instituciji predsednika. udovičić im je bio saigrač većini.

predsednik države je institucija. ti si dužan da ga sačekaš, nije stvar u tomi nikoliću nego u instituciji predsednika. udovičić im je bio saigrač većini.

Duzan ?

Ne mogu da se slozim.

Duzan ?

Ne mogu da se slozim.

ok. ali predsednik države je institucija koju poštuješ u svakoj demokratskoj državi. i kad se ne slažeš sa njegovom politikom.

Edited by theanswer
  • Create New...