Jump to content
Boza_zvani_Pub

OI na RTS-u (i ostali prenosi)

Recommended Posts

Timmy

Resio sam da se nadam da ce ES ipak prenositi :)

levi

Nisu prenosili ni Soči. Novi ugovor važi za period 2018-2024. 

Vidim sad da su ih zaobišli samo za 2014 i 2016

Ništa, snaći ćemo se nekako i bez njih

variola

Koliko se secam, na sajtu OI London bilo je jedno 15ak kanala sa strimovima uzivo. Ja sam pratio vaterpolo turnir, i nahvatao sve sto me zanimalo a nasi nisu prenosili. Nisam pratio toliko revnosno, i uglavnom su to bili neki okopodnevni termini, ali znam da je bilo dosta prenosa manje popularnih sportova. Mozda tako bude i sada.

Frank Pembleton

Sa RTS ide ekipa oko 40-ak ljudi. Mislim ovi što će da rade. Verovatno i još dosta iz menadžmenta...

....shit has hit the fan...

renne

Koliko se secam, na sajtu OI London bilo je jedno 15ak kanala sa strimovima uzivo. Ja sam pratio vaterpolo turnir, i nahvatao sve sto me zanimalo a nasi nisu prenosili. Nisam pratio toliko revnosno, i uglavnom su to bili neki okopodnevni termini, ali znam da je bilo dosta prenosa manje popularnih sportova. Mozda tako bude i sada.

Biće i sada, naravno

theanswer

Ako je bilo nedoumica, nema prenosa na ESP, izašao je program za 3.8.

KennyDalglish

Biće i sada, naravno

A satelit renne? Pre 4 godine su bila 24 HD kanala, ako me secanje sluzi

Khalid al-Muwalid

Sto ce da bude zaniiiiimljiv Eurosportov program za vreme Igara... Vidim da vec 3.8. nemaju nijedan direktan prenos na dva kanala. Inace, dok ne vidimo kako stojimo sa strimovima, mala dopuna koja se tice prenosa na tv kanalima koju su u standardnoj ponudi nasih kablovskih operatera: Rai Due takodje ima 24h program iz Rija. Uz njih, kao sto ranije rekoh: HRT, TVE i ZDF (sve se odnosi na korisnike Poste, ali verujem da je ponuda svuda slicna). Za Spance, doduse, nisam skroz siguran, posto je ovo sto nama emituju neka Int. verzija (inace prenosi njihov prvi program).

stoka

A neki pouzdan striming preko neta?

freakns

A neki pouzdan striming preko neta?

renne rece da ce biti sigurno streamovi sa zvanicnog sajta, a on je uglavnom dobro obavesten, tako da nema sta da brinemo :)

notenoughreasonsforclaire

Izašao program za 6. i 7. avgust za RTS2.

theanswer

rts2 u prajm tajmu ima 2 snimka. bistri momci nema šta

Frank Pembleton

Biće spektakularno, već čujem da su im pale neke ideje "koje čak ni Ameri ne rade". I naravno niko da se zapita zašto ne rade... Biće tu spektakularnih kikseva. A inače shvatio sam što ovaj debilni kviz ide onako kasno. "..pa da se naviknu gledaoci na vremensku razliku sa Brazilom..."

Moraće da se jure strimovi, hrt i tako to...

....shit has hit the fan...

Edited by Frank Pembleton

radisa

Hoćemo poseban topik za streamove, da se lakše snalazimo?

Frank Pembleton

Hoćemo poseban topik za streamove, da se lakše snalazimo?

Može.

• Create New...