Jump to content
renne

Čit Čet

Recommended Posts

theanswer

Hoce li sada izbaciti sve ruske atleticare sa OI?

Pricalo se da bi mogli izbaciti citav ruski tim.

To je već odrađeno, ruski atletičari koji su čisti mogu da se takmiče ali ne pod zastavom Rusije.

Halvard

A do sada je tu dozvolu dobila samo jedna osoba, Darija Klišina. :D 

Jean-Luc Picard

Domaćin je u obavezi da sve događaje pokrivau HD-u

Znam, samo sam izrazio sumnju u njihove mogućnosti, kako tehničke tako i kadrovske da to odrade onako kako bi trebali da odrade.

A do sada je tu dozvolu dobila samo jedna osoba, Darija Klišina. :D

Sasvim dovoljno  :D

arheolog1981

Hoce li sada izbaciti sve ruske atleticare sa OI?

Pricalo se da bi mogli izbaciti citav ruski tim.

Izbačen je odavno ceo ruski tim. Dozvoliće učešće tek šačici koja se spremala van Rusije.

Edit: Kasnim :)

Edited by arheolog1981

borris_

Ok pogresno sam postavio pitanje. Razumio sam za atleticari (i hvala vam na odgovorima) ali ja sam mislio i na sve ostale sportove. O tome se juce pisalo.

Halvard

Već postoje nagađanja da bi se to moglo dogoditi nakon objavljivanja ovog izveštaja. MOK je za sutra zakazao sastanak, pa će onda situacija biti jasnija. 

Mislim ipak da do toga neće doći. Ne znam šta bi se dogodilo sa takmičenjem u ekipnim sportovima u kojima se Rusija plasirala (odbojka u obe konkurencije, vaterpolistkinje, rukometašice) ako bi bili izbačeni, ima li sad dovoljno vremena da se izvrši zamena. 

Jean-Luc Picard

U muškoj odbojci definitivno ima :D 

theanswer

Morao bi Boričić u tom slučaju da potegne veze da ne idu Nemci nego mi :) Oni svakako jesu imali dva igrača na Meldoniumu na tom turniru

Evo vam za temu rts u riju, i opet da vam kažem da se ne piše riu nego riju :D

http://www.novosti.rs/vesti/sport.336.html:615455-Prenosi-iz-Rija-Medalje-stizu-u-cik-zore

zanemarite gluposti oko satnice koja pretpostavlja velju i andreu već u finalu

Edited by theanswer

Halvard

Mislim da bi u tom slučaju zapravo išli Bugari kao najbolje rangirani tim koji nije obzbedio učešće na OI. 

borris_

Sad je i zvanicno. Zatrazeno je da se rusima zabrani ucesce na OI.

freakns

gluposti.

razumem borbu protiv dopinga, i podrzavam je, ali ne mozes zaboga celu zemlju diskvalifikovati!

gervasius twinkleminkleson

gluposti.

razumem borbu protiv dopinga, i podrzavam je, ali ne mozes zaboga celu zemlju diskvalifikovati!

Pa cijela je zemlja ucestvovala, bukvalno. Koja sankcija je pogodna za state sanctioned doping?

Mislim, daleko od toga da su Rusi jedini, ali je kod njih, evo, dokazano.