Jump to content

finale

Velocipede

Recommended Posts

MiddleClass

Tradicija u sportu je nebitna stvar.

Dobija Portugal jer je bolja ekipa, a ima i sexy superstara Kristinu!

• Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• borris_

70

• Meazza

33

• MiddleClass

26

• SleeperSleep

25

I tako, nakon večerašnjeg finala Francuzi će od ukopno 4 zlata, imati tri osvojena kod kuće. 

Ono četvrto u neposrednom komšiluku.

Što bi rekli naši politički analitičari, očekujem pobedu Francuske, mada me ni pobeda Portugala ne bi iznenadila.

Za autsajdera i protiv domaćina, napred Portugal!

da li imate neku utakmicu posebno da izdvojite sa ovog ep-a, u smislu da je bila najbolja - lep fudbal ili bilo sta drugo?

Edited by hoffnung

da li imate neku utakmicu posebno da izdvojite sa ovog ep-a, u smislu da je bila najbolja - lep fudbal ili bilo sta drugo?

Vels - Belgija, Italija - Spanija, pa i Nemacka - Francuska. 

Da, i Hrvatska - Spanija, Madjarska - Portugal, dodao bih i Island - Engleska (ne da je bio vrhunski fudbal, ali je bitna utakmica). 

Edited by J.R. Cash

madjarska-portugal isto, + svajcarska-poljska. meni poljaci bili bas bas dobri tada, skoro kao engleski fudbal, ono za oko/ugodjaj mi je bio strava.

Italija - Španija verovatno najkvalitetnija obostrano. Samo su ludaci od golmana sprečili goleadu za pamćenje

Pa sad, De Hea je vise sjebao Spaniju nego sto je pomogao. Verovatno do onih kontri ne bi ni doslo da nije ispustio loptu kod slobodnjaka.

I zato je Bufon najbolji golman. Ne samo najbolji refleks, ne samo najbolji sut stoper (u svom prajmu), vec i danas nema premca u rukovanju loptom. Kao da ima super lepak na rukavicama.

• Create New...