Jump to content

finale

Velocipede

Recommended Posts

• Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• borris_

70

• Meazza

33

• MiddleClass

26

• SleeperSleep

25

+milion

medvedja usluga Pajea Francuskoj. 

U stvari, meni se čini da je tu problem po Francusku bio to što je Paya posle tog starta nestao sa terena... Kao da nije više mogao da se skoncentriše na igru, i da je to sjebalo francusku... A i Dešamp je dugo čekao da ga vadi, morao je to ranije... Kako je izašao, francuska je bolje igrala...

fikret selimbašić

U stvari, meni se čini da je tu problem po Francusku bio to što je Paya posle tog starta nestao sa terena... Kao da nije više mogao da se skoncentriše na igru, i da je to sjebalo francusku... A i Dešamp je dugo čekao da ga vadi, morao je to ranije... Kako je izašao, francuska je bolje igrala...

Portugalci su u prvih par minuta ozbiljno krenuli da se osvete Paji. Ne vjerujem da ga je grizla savjest, naročito pošto sam vidio ono jalijaško izvinjenje ali vjerujem da se stvarno prepao da i njega ne polome.

mislis da je Paje imao grizu savesti?

Pa nešto tako, odnosno, da nije više mogao da se skoncentriše na utakmicu u potpunosti...

MiddleClass

A ova lista pokazuje ....šta?

Nista, pasove suteve minute asistencije. Sranje od liste...

da li neko zna sta ce biti sa ovim sto je pokusao da uleti na teren, odn. kakva su pravila kada su ovakva takmicenja u pitanju?

da li mu gine neki tvorza/pritvor ili ce da ga cepe samo po pdzeu ili mozda nista od toga, u fazonu posle tekme: "hajde ti polako svojoj kuci"

da li mu gine neki tvorza/pritvor ili ce da ga cepe samo po pdzeu ili mozda nista od toga, u fazonu posle tekme: "hajde ti polako svojoj kuci"

Biće procesuiran sigurno, plus zabrana ulaska na stadione

uh kako mi je drago sto si iskopao ovo :D video sam nesto od toga i delovalo je "wtf!"

Da li je jos neko osim mene primetio kako je Rolando spustio sorc dok ga je kamera snimala, tek toliko da se vidi marka gaca, CR7 !?

Utisak mi je da je baja vezbao pred ogledalom slavlje i izraze lica ako pobede.

Filozof manijak

Nista, pasove suteve minute asistencije. Sranje od liste...

Ja vidim samo neke stepene. . . 

Bliže mi je ljakseovo objašnjenje. . .

• Create New...