Jump to content

finale

Velocipede

Recommended Posts

Jako mi je drago sto Francuska nije uzela, ladno sam prespavao finale, good luck charm.  :misko:

Mene ni najmanje ne bi cudilo da i jedni i drugi ispadnu u grupnoj fazi na SP, ili se mozda cak i ne kvalifikuju. Ovaj fuzbalj danas je jeziv, na celom EP su 21/24 ekipe igrale potpuno isto robotizovano sviranje kurcu. 

Hocemo Piksije, Zidane i Milijase! 

• Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• borris_

70

• Meazza

33

• MiddleClass

26

• SleeperSleep

25

Pa nije, ovde se Portugalija branila, bila impotentna u napadu skroz, Francuska napadala i ispromašivala se, onda je portugalski trener napravio izmenu, postavio ofanzivniju igru i Eder je zabio gol pred kraj kao rezultat toga. 2004. je Grčka dala gol relativno rano, i onda posvetila ostatak utakmice čuvanju rezultata 1-0.

grci ga dali u 57-om minutu.no, nebitno. isto je u smisli da se jedna ekipa koncentrisala da ga ne primi, a ako ga da, tim bolje

Preteruje se sa tim poredjenjem Portugal/Grcka. Grci su celo prvenstvo igrali zatvoreno, jer drugacije nisu ni mogli. Portugal je igrao skroz ofanzivno u grupi, imao po 20+ suteva po mecu, no nije ih hteo gol(odnosno Ronalda nije hteo gol) do Madjarske. Odigrali su dva bunker-meca, Hrvatska i finale.

da li neko zna sta ce biti sa ovim sto je pokusao da uleti na teren, odn. kakva su pravila kada su ovakva takmicenja u pitanju?

Drago mi je zbog prijetelja portugalaca.

Drago mi je jer mi portugalac radi radove u stanu pa ce biti raspolozen i odlicno uraditi (kao sto uvjek i radi).

Drago mi je radi komsija.

I naravno zao mi je sto smo izgubili ali nase finale smo odigrali protiv njemaca.

Edited by borris_

Ima logike za Runalda. Sa njim je lakše, pogotovo kad nije u formi, pritisneš ga i završio si više od pola posla. A kad obezglaviš ekipu niknu tri nove, plus se zainate i mobilišu

Ima logike za Runalda. Sa njim je lakše, pogotovo kad nije u formi, pritisneš ga i završio si više od pola posla. A kad obezglaviš ekipu niknu tri nove, plus se zainate i mobilišu

LOL

• 1º Dimitri Payet, Francia
  • 2º: Antoine Griezmann, Francia
  • 3º: Gareth Bale, Gales
  • 4º: Toni Kroos, Alemania
  • 5º: Kevin De Bruyne, Bélgica
  • 6º Eden Hazard, Bélgica
  • 7º Cristiano Ronaldo, Portugal
  • 8º Mesut Ozil, Alemania
  • 9º Paul Pogba, Francia
  • 10º Rapahel Guerreiro, Portugal
  • 11º Jonas Hector, Alemania