Jump to content

finale

Velocipede

Recommended Posts

Њујоркер

Cekaj, ti ovo ozbiljno pises? malo je reci "gnjida". 

Edit: i ovih par komentara o Borisu kao "smaracu", vi to pisete o istom borrisu na kojeg ja mislim??

Ne prilepljuj mi nesto sto nikad nikom nisam kazao.

Boris covek je navijao za franke, ja nisam, u cemu je problem???

Ja sam gnjida sto ne navijam za francusku? ajde, bre, dragance... Nisam ti ja Kralj Aleksandar, pa da im dizem spomenike po kalimegdanima... Puca mi se za njih.

• Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• borris_

70

• Meazza

33

• MiddleClass

26

• SleeperSleep

25

Nisi gnjida sto nisi navijao za Francusku - taman posla. Nego zbog onog napisanog, sto sam razumeo kao generalizovano celoj naciji.

Copkillah - seva mi paja za Platinija. Lopuza kao i svaki "sportski radnik" - uzor mu je verovatno bivsi 1 klupski kolega, golman St Etienna.

Da je ostao Ronaldo na terenu, dobili bi Francuzi. Nije mi jasno zašto Santos još koji put na prvenstvu nije probao sa Ederom.

Ovo sam i ja pomislio u nekom trenutku, a sledeca misao je bila da sam lud. Ali eto, jos neko misli slicno :D

CIm je izasao, nesto mi je reklo da dobija Portugal. Naravno, mogli su da izgube sto puta, ali eto neka nebeska sila... Pomislio sam kako ce sad bas ovi da poginu zbog Ronalda

Њујоркер

Nisi gnjida sto nisi navijao za Francusku - taman posla. Nego zbog onog napisanog, sto sam razumeo kao generalizovano celoj naciji.

Copkillah - seva mi paja za Platinija. Lopuza kao i svaki "sportski radnik" - uzor mu je verovatno bivsi 1 klupski kolega, golman St Etienna.

ma ne, zaboga. zasto bih generalno imao ista protivu francuza kao nacije? ispadoh rasista sdkovac par ekselans. :cry:

ja francusku nisam mogao da smislim cak ni kad su zaista igrali fudbal sa sve platinijem, ziresom, tiganom i drugima, drazi su mi bil bonjek i drugari...

:lol:

Pasivna Aktivna patkometrija ponovo jaše.

Edited by copkillah

Da je ostao Ronaldo na terenu, dobili bi Francuzi. Nije mi jasno zašto Santos još koji put na prvenstvu nije probao sa Ederom.

+1

Inace na ESPNu posle kraja utakmice tirada o portugalskom antifudbalu, ruznoj igri, losem kraju prvenstva itd. Meni to bilo bas bezveze. Nije ovo isto kao finale 2004., kada je Grcka dala jedan gol i onda potpuno zatvorila teren. Imali su Francuzi dosta sansi, ali su se ispromasivali ohoho. I jos su kenjali kao, dobro Grcka 2004. to se moze svariti jer Grcka nije imala talentovane igrace uopste, dok ih Portugalija ima mnogo, pa je sramota sto ovako igraju. Bzvz. Meni je Francuska bila daleko simpaticniji i atraktivniji tim (i stvarno ne razumem hejt koji ljudi ovde prosipaju po njima) i bilo bi skroz zasluzeno da su oni zabili jedan gol i osvojili (npr. onda kada je Zinjak udario precku, ili jedan od Grizmanovih udaraca glavom), ali nisu, jebiga, Eder je zabio golcinu i to je to, Portugalija zasluzeno sampion.

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kako mi je drago! I to ne samo zbog smaraca Borisa. Jedini sam ovde napisao da Portugal ima timcinu dok je vecina pisala da se ne bi ni kvalifikovali bez Ronalda.

Ovo je moj bracket predictor sa uefa.com koji sam popunio pre pocetka prvenstva :fantom:

inhb15.png

no sam zajebao ishod polufinala FRA - GER, izabrao pogresnom pobednika

vrancuska je bas odusevila igrom na prvenstvu.ziheraski kao i drugi.grozan nogomet.samo vels dopadljiv.rvati se usrali kad je trebalo da odigraju najboljse.nemci igrali napadacki ali videlo se da nema poleta kao na sveckom.jedino je dobro sto se zavrsilo i sto je kristina osvojila i zadala domaci onoj placipicki iz argentine.

1 od jačih detalja sinoć

1468199050-1468188289711.png

Pepe je kriv za gol Islanda, ostavio je svog igraca potpuno samog. Bio je los i protiv Madjarske, secam se da je isto ovako padao na zemlju i da su ga prolazili. Veceras je imao srece kod stative. Niposto ne kazem da je imalo los turnir, uradio je mnogo vise dobrih stvari nego losih, ali nije sigurno najbolji stoper prvenstva (to je pre Bonucci), a kamoli najbolji igrac.

Renato Sanches je u fazi odbrane otkinuo, ali otkinuo.

Nije tačno, on je svog uredno ispratio.

Učitavaš mu sad sve i svašta.

Nije ovo isto kao finale 2004., kada je Grcka dala jedan gol i onda potpuno zatvorila teren.

nije. ovo je utakmica u kojoj je portugal potpuno zatvorio teren i dao jedan gol :)

Santos je ozbiljan car kad je uspeo da uzme euro sa ekipom u kojoj je sve podredjeno jednom cariniku i njegovom shvatanju fudbala (ja, meni, moje). Trebalo je to uklopiti i održati taktičku disciplinu kod ostale desetorice.

nije. ovo je utakmica u kojoj je portugal potpuno zatvorio teren i dao jedan gol :)

Pa nije, ovde se Portugalija branila, bila impotentna u napadu skroz, Francuska napadala i ispromašivala se, onda je portugalski trener napravio izmenu, postavio ofanzivniju igru i Eder je zabio gol pred kraj kao rezultat toga. 2004. je Grčka dala gol relativno rano, i onda posvetila ostatak utakmice čuvanju rezultata 1-0.
MiddleClass

Portugalija dobila jer je Runaldu izasao. :lolol::isuse:

Koji strucnjaci ovdje pisu.

Neka Argentina u Rusiju podje bez Mesija garant osvaja! :fantom:

• Create New...