Jump to content

finale

Velocipede

Recommended Posts

• Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• borris_

70

• Meazza

33

• MiddleClass

26

• SleeperSleep

25

gervasius twinkleminkleson

Drago mi je sto je Portugal dobio, tj. sto je Francuska izgubila [ne volim ni inace Francusku repstaciju, jos negdje od onih kvalifikacija sa Bugarskom kad su izgubili]. Nijedna od ovih ekipa nije najbolja u Evropi, niti su igrali spektakularan turnir, ali Portugal je svoje kvalitete iskoristio maksimalno. Istina, nisu dobili nijednu utakmicu u 90 minuta, ali nisu ni izgubili nijednu. Imali su srece da prime onaj gol od Islanda koji ih je poslao u ovu polovinu zrijeba. S druge strane, nisu ni Francuzi bas imali tezak posao, imali su prilicne srece, pa i veceras da se najbolji igrac protivnika rano povrijedi. Deschamps potpuno promasio sa Pogbom, stavio ga da igra na poziciji koju nikad nije, niti ce igrati, prakticno eliminisao iz igre jednog od najboljih svojih igraca [citav turnir ga koristi pogresno]. 

Ne bih izjednacavao ovaj Portugal sa Grckom, makar ne u svakom smislu. Jedno je totalni user [uz naravno, fenomenalnu disciplinu], drugo je rezultat konstantnog napretka u poslednje 2 decenije [uz srecu na ovom turniru]. Portugal konstantno proizvodi vrhunske igrace, a i trenere. 

Na kraju titulu doneo covjek koji nije cak ni najbolji igrac koji se zove Eder na turniru. 

Ruzno prvenstvo iako mi je na pocetku djelovalo solidno. A opet, zao mi sto je gotovo. Oh well. 

Edited by gervasius twinkleminkleson

Inace, cim je Ronaldo izasao, Portugal kao da se oslobodio pritiska. Zasluzeno, iako mi je krivo zbog ove nove generacije Francuske.

Drago mi je sto je Portugal dobio, tj. sto je Francuska izgubila [ne volim ni inace Francusku repstaciju, jos negdje od onih kvalifikacija sa Bugarskom kad su izgubili]. Nijedna od ovih ekipa nije najbolja u Evropi, niti su igrali spektakularan turnir, ali Portugal je svoje kvalitete iskoristio maksimalno. Istina, nisu dobili nijednu utakmicu u 90 minuta, ali nisu ni izgubili nijednu. Imali su srece da prime onaj gol od Islanda koji ih je poslao u ovu polovinu zrijeba. S druge strane, nisu ni Francuzi bas imali tezak posao, imali su prilicne srece, pa i veceras da se najbolji igrac protivnika rano povrijedi. Deschamps potpuno promasio sa Pogbom, stavio ga da igra na poziciji koju nikad nije, niti ce igrati, prakticno eliminisao iz igre jednog od najboljih svojih igraca [citav turnir ga koristi pogresno]. 

Ne bih izjednacavao ovaj Portugal sa Grckom, makar ne u svakom smislu. Jedno je totalni user [uz naravno, fenomenalnu disciplinu], drugo je rezultat konstantnog napretka u poslednje 2 decenije [uz srecu na ovom turniru]. Portugal konstantno proizvodi vrhunske igrace, a i trenere. 

Na kraju titulu doneo covjek koji nije cak ni najbolji igrac koji se zove Eder na turniru. 

Ruzno prvenstvo iako mi je na pocetku djelovalo solidno. A opet, zao mi sto je gotovo. Oh well. 

Velšane ne priznaješ ni kao naciju ni kao reprezentaciju?

Dajte bre, Pepe je na ovom prvenstvu toliko ispadao da je na mahove bio i smesan. Kao na primer veceras kada je otisao po burek ispod Zinjaka. Sigurno jeste jedan od boljih stopera u Evropi i odlican je u skok igri, i brz je, i jak, i zna s loptom, ali markiranje mu nije jaca strana, a vala ni tackle.

Ti si gledao neko drugo prvenstvo, nije imao ozbiljnije greške do ovog bureka od Gignaca a i to je srećom prošlo bez posledica.

Odvalio i grupnu fazu i Hrvate i Poljake.

Sa druge strane večeras najbolji Koscielny.

sprdnja Arle, da ne shvatis pogresno smajli. Bilo mi je smesno kad sam video Bibera u Arsenalovom dresu. :)

Bojim se da će njega Profa dovesti za stopera. Uklapa se fizikalijama. :(

Cekaj, ti ovo ozbiljno pises? malo je reci "gnjida". 

Edit: i ovih par komentara o Borisu kao "smaracu", vi to pisete o istom borrisu na kojeg ja mislim??

pre je gnjida onaj ko ne prezire Platinija

Ti si gledao neko drugo prvenstvo, nije imao ozbiljnije greške do ovog bureka od Gignaca a i to je srećom prošlo bez posledica.

Pepe je kriv za gol Islanda, ostavio je svog igraca potpuno samog. Bio je los i protiv Madjarske, secam se da je isto ovako padao na zemlju i da su ga prolazili. Veceras je imao srece kod stative. Niposto ne kazem da je imalo los turnir, uradio je mnogo vise dobrih stvari nego losih, ali nije sigurno najbolji stoper prvenstva (to je pre Bonucci), a kamoli najbolji igrac.

Renato Sanches je u fazi odbrane otkinuo, ali otkinuo.

Edited by IndridCold

А када га је дебели Пишта бацао на земљу?

• Create New...