Jump to content

finale

Velocipede

Recommended Posts

• Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• borris_

70

• Meazza

33

• MiddleClass

26

• SleeperSleep

25

gledao sam prvih 15 minuta dok sam bio na trajektu. onda sam krenuo da vozim sledeca 2 sata na grckom autobanu na kome retardirani inkasanti putarine ne gledaju fudbal. to me iskljucilo jer sam mislio da je fra dobila regulare. u pola 12 ulazim u solun i na prvom televizoru vidim da se igra. stajem da pogledam rezultat, u neverici vidim 1:0, minut je 120 i minut ekstra vremena. gosa odugovlaci da ispuca, sudija svira kraj. dvoje rumuna u stanju zalosti kao da su culi da je umro munteanu, ostatak taverne slavi. jos nisam video go (a ni ne znam ko ga je dao)

Dajte bre, Pepe je na ovom prvenstvu toliko ispadao da je na mahove bio i smesan. Kao na primer veceras kada je otisao po burek ispod Zinjaka. Sigurno jeste jedan od boljih stopera u Evropi i odlican je u skok igri, i brz je, i jak, i zna s loptom, ali markiranje mu nije jaca strana, a vala ni tackle.

Edited by IndridCold

Mange la merde, France!

AAAAAAAAAAAA, pusite ga, zvalave galske picke!!!!

Cekaj, ti ovo ozbiljno pises? malo je reci "gnjida". 

Edit: i ovih par komentara o Borisu kao "smaracu", vi to pisete o istom borrisu na kojeg ja mislim??

Edited by dragance

fali ti jos da nekog naranis govnima ili ga pozoves da te poljubi u guzicu, doradi to malo

Reportovan si zbog aluzija da sam koprofagofob.

Ja ne bih izdvojio nekog igraca sa ovog turnira, najjaci utisak su na mene ostavili Konte i Fernando Santos.

Dr Arslanagić

Da je ostao Ronaldo na terenu, dobili bi Francuzi. Nije mi jasno zašto Santos još koji put na prvenstvu nije probao sa Ederom.

• Create New...