Jump to content

finale

Velocipede

Recommended Posts

porucnik vasic

Ne znam za vas, meni je finale bilo zanimljivo. Pokusavali smo ali nije islo jer subglavni igraci zakazali a protivnik odigrao smireno i pametno.

Barem je pobjedila reprezentacija za kojubsam navijao u 1/4 i 1/2 za razliku od mnogih ovdje.

Lijepo je bilo na ovom EP, lijepa atmosfera je bila na ulicama i ova reprezentacija je povratila izgubljenu ljubav fr navijaca i osmjehe na lica.

Idemo kao Napoleon da osvojimo Rusiju.

:s_c:

• Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• borris_

70

• Meazza

33

• MiddleClass

26

• SleeperSleep

25

E, usrecicete se ako je osvojite kao Napoleon. :lolol:

Pa on je isao da je osvoji. :D

Sada, kako cemo se vratiti...

I Portugal je imao protiv na 0-3 do sada. :D

Edited by borris_

Navijao sam protiv Portugala u svakoj utakmici do polufinala. (Nije me zanimala utakmica protiv Velsa pa je nisam ni gledao.) Ali od tri ekipe u 1/2 koje su imale sanse da osvoje samo sam za njih mogao da navijam u finalu.

Edited by IndridCold
fikret selimbašić

Na omotu drugog albuma "Pušenja" nalazio se zanimljiv strip pod nazivom "Kako razbiti frajera a da ne zaglaviš u muriji". Priča je, tridesetak godina kasnije, apgrejdovana na nivo "Kako osvojiti EP a da ne pobediš pre polufinala".

Izgleda da ga je i Paje pročito :fantom:

porucnik vasic

Samo da kazem da se Mazara ne bi ovoliko obrukao koliko se veceras obrukao Klatenburg. :fantom:

Мажара није Енглез. Морао је барем један са Острва да буде у финалу.

ti to meni da sam imbecil?

cisto da znam, dosad nikog nisam reportovao, ali ovo nece proci tek tako.

Ti ćeš da reportuješ, pošto mesec dana  zagađuješ maloumnim komentarima?

Ponesi svoje postove na uvid kad se budeš žalio

Zasrali ste svaki topik tokom prvenstva. Kakvi komentari na portalima, tamo ne može baš svaka frustracija da se isere kao ovde

porucnik vasic

Ti ćeš da reportuješ, pošto mesec dana  zagađuješ maloumnim komentarima?

Ponesi svoje postove na uvid kad se budeš žalio

Zasrali ste svaki topik tokom prvenstva. Kakvi komentari na portalima, tamo ne može baš svaka frustracija da se isere kao ovde

Их да ти је успела инцијатива да се појави тим Велике Британије. Не би Клаћа судио но Мажара... ^_^

• Create New...