Jump to content

finale

Velocipede

Recommended Posts

• Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• borris_

70

• Meazza

33

• MiddleClass

26

• SleeperSleep

25

Cekao si ovaj trenutak od Chelsea PSG pa onda od utakmice protiv albanije. Bravo. Raduj se.

jbg moram, niko nije veci smarac od tebe ovde :)

MiddleClass

Sad jos da se iskopaju komentari kako je ostario, kako je sporiji, kako ne umije da sutira slobodne, kako mu se vide sjede...

A on uzeo LŠ i EP.

Weenie Pooh

Je li ikad do večeras igrač koji je zamijenjen prvi podigao trofej?

Trendseter.

Dok neko ne ispusti trofej publici na glavu i pobije troje, neće odustati od ove gluposti sa dodelom na tribinama.

Platinijeva patnja je dovoljan razlog da se čovek makar malo raduje pobedi Portugala, pogotovo ako ti je u principu bilo svejedno ko će da pobedi.

Santos je izmislio fudbal za Desama, ono sto je imao je iskoristio na najbolji moguci nacin i dobio utakmicu. Ulaskom Edera Santos je potpuno promenio nacin igre, poceo je da preskace sredinu i da pokusava s krilima da dodje do povoljnih situacija za gol cim su Francuzi poceli ozbiljnije da pritiskaju Fontea i Pepea. Francuska odbrana kod gola je bila apsolutno skandalozna, kao da su potcenjivali Edera celu utakmicu, na kraju su potcenili i ovaj sut i izgubili.

Ne volim Portugalce ali mi je zbog onog starta na Ronaldu i zbog toga sto su Francuzi u polufinalu izbacili moje favorite drago da su osvojili. Relativno prosecna ekipa sa jednom superzvezdom ali izuzetno organizovana, disciplinovana i mobilna. Nisu blistali ali se ne moze reci ni da su osvojili nezasluzeno, vecinu kljucnih utakmica (Hrvatska, Vels, Francuska) su odigrali izuzetno pametno i kvalitetno.

Francuzi, gomila jakih, brzih, dinamicnih i beskonacno glupih fudbalera oko Pajea i Grizmana.

porucnik vasic

Sad jos da se iskopaju komentari kako je ostario, kako je sporiji, kako ne umije da sutira slobodne, kako mu se vide sjede...

A on uzeo LŠ i EP.

:lolol:

A on uzeo LŠ i EP.

Simonovićevski, samo se prikrao i odneo trofej.

Њујоркер

Platinijeva patnja je dovoljan razlog da se čovek makar malo raduje pobedi Portugala, pogotovo ako ti je u principu bilo svejedno ko će da pobedi.

+1000

Na omotu drugog albuma "Pušenja" nalazio se zanimljiv strip pod nazivom "Kako razbiti frajera a da ne zaglaviš u muriji". Priča je, tridesetak godina kasnije, apgrejdovana na nivo "Kako osvojiti EP a da ne pobediš pre polufinala".

Ne znam za vas, meni je finale bilo zanimljivo. Pokusavali smo ali nije islo jer su glavni igraci zakazali a protivnik odigrao smireno i pametno.

Barem je pobjedila reprezentacija za koju sam navijao u 1/4 i 1/2 za razliku od mnogih ovdje.

Lijepo je bilo na ovom EP, lijepa atmosfera na ulicama, a i ova reprezentacija je povratila izgubljenu ljubav fr navijaca i osmjehe na lica.

Idemo kao Napoleon da osvojimo Rusiju.

Edited by borris_
  • Create New...