Jump to content

finale

Velocipede

Recommended Posts

• Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• borris_

70

• Meazza

33

• MiddleClass

26

• SleeperSleep

25

Ivo Petović

ppp je uvek dosledan. u menjanju stava svakih 2 dana. sad se i pepe slavi :D

PPP kvalitetom nikad bliže komentarima na raznim portalima.

Pa tu jednu sto je odigrao, bio je daleko najgori na terenu.

Desampara je dobio sta je trazio, Gignac i Sisoko ce da mu donesu titulu :lol:

Za njega je van Gaal doktor, ako je nesto uradio kako treba ove sezone to je da trpi Martiala i kad mu ne ide. Decko je taj tip igraca da stalno pokusava i rizikuje, desi se da udje u seriju gresaka ali isto tako pre ili kasnije ce ga lopta poslusati pa ce da lomi kicme protivnickim bekovima. Ovako kad se svaki cas osvrce preko ramena da vidi reakciju trenera zicerasa od toga nema nista.

Pogba me silno razocarao, ocekivao sam da iskoci i pokaze da je vredan tog silnog hajpa i tih stotina meleona necega koliko ga cene.

MiddleClass

ppp je uvek dosledan. u menjanju stava svakih 2 dana. sad se i pepe slavi :D

Posle par dana dodju na moje misljenje. :fantom:

porucnik vasic

Benfica, Porto i Sporting samo trljaju ruke. Posle ovoga ih niko zaustaviti neće. Obrnuće EPL timove i za rezerve kadeta.

Čestitke Portugalcima. Reprezentativni fudbal se nakon poezije u špansko-nemačkoj saradnji zaglavio u Atletikomadridizmu™.

Ово је више сплет околности него нека тактичка ујдурма. Што се ЕПЛ тиче нису сви Манчестери...

zao mi griezmana. najbolji igrac ove sezone, a izduvao u 2 finala.

Za utehu mu je da je bio među najboljim igračima protivničke ekipe u tim finalima.

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kako mi je drago! I to ne samo zbog smaraca Borisa. Jedini sam ovde napisao da Portugal ima timcinu dok je vecina pisala da se ne bi ni kvalifikovali bez Ronalda.

Њујоркер

Čovek je imbecil. nemojte da ohrabrivati

ti to meni da sam imbecil?

cisto da znam, dosad nikog nisam reportovao, ali ovo nece proci tek tako.

• Create New...