Jump to content

finale

Velocipede

Recommended Posts

Њујоркер

Nikad nisam mislio da cu moci da navijam za smrdljivi Portugal, ali protivu ovih septickih izlucevina od kojih mi se zeludac prevrce, necu imati nekog izbora.

Go, Kristina!

• Replies 669
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• borris_

70

• Meazza

33

• MiddleClass

26

• SleeperSleep

25

Nikad nisam mislio da cu moci da navijam za smrdljivi Portugal, ali protivu ovih septickih izlucevina od kojih mi se zeludac prevrce, necu imati nekog izbora.

Go, Kristina!

Kako to izgleda kod tebe kad nekog zaista mrzis? :lolol: btw, ja sam mislio da se samo Spanci  mrze ovoliko, kad na ovom EP smrde svi i svi su govna, osim Islanda (eventualno).

jbt stvarno koji vam je kurac sa francuzima? griezmann i payet su iskidali prvenstvo, nemci nista spektakularno nisu igrali, ne razumem cemu toliki hejt. portugal mi nije simpatican ali ne bi bilo nezasluzeno da uzmu, videcemo

Edited by Tsai
Њујоркер

Kako to izgleda kod tebe kad nekog zaista mrzis? :lolol:

Kad budes pogledao derbi sa mnom, znaces ^_^

1960. u polufinalu EP su pjetlovi jedini put popusili kuci na nekom turniru. Naravno, Srbin pobedijo!  :misko:

Portugalcima ce kaciti bakar oko vrata sta god da urade. 

- nemci prvi put izbacili italijane

- francuzi posle 1958 prvi put izbacili nemce

- 12 godina pravilo

|

|

V

zna se

Milogled Bluff

Za Francuze, ipak je Portugal suvise odvratan da bi se uzeo u razmatranje. Ova francuska ekipa nije cak ni antipaticna, cisto ljudski i igracki gledano.

MiddleClass

- nemci prvi put izbacili italijane

- francuzi posle 1958 prvi put izbacili nemce

- 12 godina pravilo

|

|

V

zna se

A jbg vidis da su se porusile tradicije pa bi onda morala i ta od 12 godina.

Za Portugal zbog komandanta Pepea!

A jbg vidis da su se porusile tradicije pa bi onda morala i ta od 12 godina.

Za Portugal zbog komandanta Pepea!

ta od 12 godina traje tek 24 godine.jos bar dva puta (srbija 2028-e i vizantija 2040) pa da se prica o rusenje te tradicije

Filozof manijak

Najgadnije su mi ekipe koje samo kući ostvaruju uspeh. Još jedna tradicija da se sruši na ovom prvenstvu....

Go, Krisitina!

Za Francuze, ipak je Portugal suvise odvratan da bi se uzeo u razmatranje. Ova francuska ekipa nije cak ni antipaticna, cisto ljudski i igracki gledano.

Bas sam juce rekao da bi mi Grizman bio omiljeni spieler da nije onog mega iritantnog radovanja, cak su mi i Kristinini/Ibrini/Balotelijevi narcisoidni ispadi manje odvratni. 

Btw, posle svakog turnira koji sam gledao do sad nekako sam uoci i posle finala osecao prazninu, kao da je vreme stajalo dok se sve to igra, i vracamo se u sranje od realnosti posle turnira, + tumbleweed. Sad me totalno bole paja, fudbal je umro.  :fantom:

Edited by Plajvi
Filozof manijak

I Francuska

edit: i nadam se karmi & payback-u za Bartezov start nad pravim Ronaldom u finalu '98.

Edited by Filozof manijak

Bas sam juce rekao da bi mi Grizman bio omiljeni spieler da nije onog mega iritantnog radovanja, cak su mi i Kristinini/Ibrini/Balotelijevi narcisoidni ispadi manje odvratni. 

Nek prasta Lancio na mracenju, ali ono radovanje bas ide na neku stvar. Sa sve onim glupim kezom. Ali inace oni meni nisu antipaticna ekipa, i uopste su mi Francuzi prilicno drag tim jos od 1984. (ujedno i moje prvo secanje na neki fudbalski turnir). Zasluzuju pehar vise nego Purtugal.

sinoc rece njemac komentator, posle poslednjeg sucevog:

najbolji napad je pobedio najbolju odbranu

e, tako treba i da bude

crtamOrasi

Francuzi u fudbalu = Turci u basketu. Bljak!

Dobra stvar je sto su se dovukli do finala, teze ce da im padne fejl.

• Create New...