Jump to content
kud u maglu Simoviću

1/2 finale

Recommended Posts

ZokiAsov

Steta. Eleminisana je najbolja ekipa na prvenstvu.  Nemci su morali da rese u prvom poluvremenu, kada su plesali po terenu, a francuzi bili u misijoj rupi. Presekao ih je penal koji ni zvezdi ne bi svirali u kokezinoj ligi. Ubedjen sam da je sviralo djubre italijansko samo zato sto je Svajni Srbin. Posle greska odbrane, i drugi gol i kraj. Mada su panceri posle opet ubacili u mod masine za mlevenje mesa, al dzaba. Nadam se da ce se Kristina usrati u slavlje galskim petlovima. 

Ros

sinoc posle meca bila neka emisija na nemackoj tv gde je jedan od gostiju bio valdi Hartman, nemacki vladanko stojankovic, koji je zugao na sudiju, ali je ipak bio fer pa rekao kako je to ipak isti sudija koji nije svirao penal u finalu protiv argentine i nije iskljucio nojera

Hjortron

Nemci bili dobri u prvom poluvremenu, posle onog (malko seljačkog) penala umesto da se naljute i pokažu im svoga boga igrali su kao usrani <_<

Izeš ga.

Peter Fan

Ko o cemu, srbi o sudijama.

Poslije Sumahera, Njemci su sazluzili svaku sudijsku nepravdu kada igraju protiv francuza. Na ovoj utakmici ih jos nije bilo.

Patrick Battiston approves this message.

Ima poetske pravde da je GER ispala nakon toga i golmanskog istrcavanja koje je ovaj put zavrsilo golom kroz pishu. Mada sam navijao za njih i bili su bolji.

Sad da FRA tuce POR i da se zavsava ova trakavica od EP.

Filozof manijak

Ima poetske pravde da je GER ispala nakon toga i golmanskog istrcavanja koje je ovaj put zavrsilo golom kroz pishu. Mada sam navijao za njih i bili su bolji.

A poetska pravda će biti kad lažni Runaldo osveti Bartezov maegeri start nad pravim Runaldom 

Peter Fan

A poetska pravda će biti kad lažni Runaldo osveti Bartezov maegeri start nad pravim Runaldom 

A ne bih se bunio ni da bude tako.

borris_

Ovaj start?

https://www.youtube.com/watch?v=qudo-G0QWQI

Vidio sam mnogo ljepse maegeri golmanske poteze. Ono sakom u lice, djonom u vugla itd itd 

ArleKino

Griezmann ispenetrirao Svaboa, Laron kevce na sudije, Giroud i Koscielny u finalu... Sve kako treba da bude. :thumbsup:

goofs

Ovaj start?

https://www.youtube.com/watch?v=qudo-G0QWQI

Vidio sam mnogo ljepse maegeri golmanske poteze. Ono sakom u lice, djonom u vugla itd itd 

Ovde je veci pizdun ispao Tiram koji je fino pogurao Ronalda pravo u Barteza.

Ajant23

Šta je ovo? Pišete metafore o startu Šumahera nad Batistonom?

Pantelija jr

Neuporediva su oba ova starta sa onim pokušajem ubistva.

• Create New...