Jump to content
IGNORED

Ne da(vi)mo Beograd

desboj

Recommended Posts

A sto samo antibiotici i ostale modernosti, kad bi se za koju godinu naratovao do mile volje, za pocetak vratio Kosovo, Makedoniju, a i to samo kao uvertiru u Veliki, хајкинг Prokletijama, letovanje na Krfu... :lolol:

• +1 1
  • Haha 2

Geografsku odrednicu izaberite sami. A mozete i bilo koji period iz proslosti (pod uslovom da ga niste zakacili u svom zivotu da ne budu odgovori tipa vratio bih se u 80-te i da vecno traju i sl), ja sam proizvoljno uzeo 100-ak godina unazad.

edit: Vazi i odgovor da ne biste menjali sadasnje vreme i mesto. Ovo je vise upuceno na adresu onih sto pricaju o staaaaaaarim dobrim vremenima, kada je sve bilo bolje, a i ljudi bolji..

Edited by Jimmy Kowalski
45 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Geografsku odrednicu izaberite sami. A mozete i bilo koji period iz proslosti (pod uslovom da ga niste zakacili u svom zivotu da ne budu odgovori tipa vratio bih se u 80-te i da vecno traju i sl), ja sam proizvoljno uzeo 100-ak godina unazad.

edit: Vazi i odgovor da ne biste menjali sadasnje vreme i mesto. Ovo je vise upuceno na adresu onih sto pricaju o staaaaaaarim dobrim vremenima, kada je sve bilo bolje, a i ljudi bolji..

i, kakve veze ovo ima sa naslovom topika?

Cemu takav ton i palac dole, gosn Djole?

Ni komentar "Interent nikad nije trebao da napusti naučnu zajednicu... Sad su crvi izali iz konzerve i gamižu okolo..." nema veze sa naslovom topika, pa ste lupili palac gore jer se slazete s njim. Kada se vec meandrira u komentarima, pa me povuklo da napravim poluozbiljnu anketu. Moderatori ako smatraju da treba, nek brisu ili premestaju, nije da je nesto mnogo bitno..

1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Cemu takav ton i palac dole, gosn Djole?

Ni komentar "Interent nikad nije trebao da napusti naučnu zajednicu... Sad su crvi izali iz konzerve i gamižu okolo..." nema veze sa naslovom topika, pa ste lupili palac gore jer se slazete s njim. Kada se vec meandrira u komentarima, pa me povuklo da napravim poluozbiljnu anketu. Moderatori ako smatraju da treba, nek brisu ili premestaju, nije da je nesto mnogo bitno..

Treba (stranka, pokret) da zaposle ili zaduze nekog ili troje recimo da pokriju 0-24h sa dovoljno IT znanja da ovako nesto sasece u roku odmah. I sve pet.

Preozbiljno si shvatio komentare.

Edited by Moonwalker
  • +1 1

Pa reagovali su i sasekli.

Ali se po ko zna koji put komentarise kako su internet/twitter/mobilni... zlo, i kako je sve otislo dodjavola kada je ______________ (dopisati po zelji) pa me inspirisalo da napravim anketu koja je poluozbiljna (dakle nisam preozbiljno shvatio) o tim boljim vremenima, kada nije bilo svih tih izvora zla.

• +1 1

Mudro zboris starac Milosice :D

Mislim, pre internet vremena neki SNS bi lepio lazne plakate sa NDB logom da ih diskretuje na primer. Forma je nebitna..

• +1 1
  • Haha 1
  • Create New...