Jump to content
desboj

Ne da(vi)mo Beograd

Recommended Posts

Strucnjak

+ 4. Jarboli precenjeni. Pretenciozno i dosadno.

Sent from my E2303 using Tapatalk

ToniAdams

jel svira jos utvar u kzu?

ja bi sluso to, smokea i prti bege.

Eraserhead

A tek Lira Vega. Zidaj Vucicu 100 Beograda na vodi.

ToniAdams

jednom sam bio na koncertu, odvukli me, jedno od grdjih iskustava

Eraserhead

jednom sam bio na koncertu, odvukli me, jedno od grdjih iskustava

Da je trebalo da pogadjam ko sa foruma je bio na Lira Vegi ti bi mi bio prvi izbor

čekmeže

Marko V bio u mojoj varoši recimo pred kraj slobizma, književno veče + koncert njegovog benda. Priča on tako i kad spomene muriju zove ih kerovima i kako ih treba svuda tući i tako to. Ja podigo obrve, nikad nisam čuo da neko tako govori na javnom skupu. U neko doba upadne murija i napravi raciju zbog droge, to je tad bila redovna pojava. Idemo svi na izlaz i jednog po jednog pretresaju. Ja sve čekam da vidim Marka kako nasrće na kerove, a on i njegovi se skupili kao miševi pozadi. Izađu i oni naposletku, murija završi, ode i sve se nastavi. Posle pitaju ko je kod nas na vlasti, radikali, ko će biti. Na b92 posle bio prilog kako je događaj prekinut iz političkih razloga. 

copkillah

al je zato on mnogo jebo!

Dr Arslanagić

panker, pisac, jebač, borac protiv kerova...

:wub:

pbg12345

promenio se i markan

makar u onoj njegovoj emisiji gde citaju novine deluje prilicno normalno i uglavnom ima ok statove

a i zanimljive goste dovodi

iDemo

panker, pisac, jebač, borac protiv kerova...

:wub:

I ja bi bio panker™ k'o Narko da sam rodjen 1975te al' srecom nisam... :)

Prokleto Djubre

Radije bih uzivao u ovoj Tonijevoj Liri Vezi, nego sto bi sluso Markanove ok stavove. Da mi preko onog anderbajta frflja intelektualizam ulice i svoju verziju panka za picke.

Ovo bi morao biti koncert protiv invazije naci zombija sa severnog pola da bih ja bio u stanju da dodjem. U pravu je Erejzer, ne mo's svetu ugoditi. Get off my lawn!

Lezilebovich

Marko V. koji, osim što je antipatični samohvalisavac i veliki jebač, generalno ništa specijalno loše ne radi je razlog što ne dolaziš na protest protiv Vučića ?

Prokleto Djubre

Marko V. koji, osim što je antipatični samohvalisavac i veliki jebač, generalno ništa specijalno loše ne radi je razlog što ne dolaziš na protest protiv Vučića ?

Ma jok, nego bih radije gurao eksere pod nokte nego slusao onaj lajnap. Jebe mi se za Vucica, pravo da ti kazem.

frn1782

Jos da im Vucic dodje pa odradi foru ko kad isao u Srebrenicu.

Kampokei

Ja se odlicno proveo na Lira Vezi  -_-  A i mene odvuklo kao Tonija, uopste mi se nije islo.