Jump to content
desboj

Ne da(vi)mo Beograd

Recommended Posts

desboj

Evo teme o mladoj građanskoj organizaciji/pokretu.

Dajte informacije, vesti, tračeve i sve ostalo što ima veze sa njima.

Meni lično para uši nepotvrdjena priča koja se provlači po forumu o njihovim levičarskim stavovima, bez da znam išta o organizatorima pitam pametnije od sebe.

Dr Arslanagić

imaš nekoliko tema na deponiji na kojima se o tome pisalo.

Anonymous

Svejedno, potreban je (i to veoma) ovakav topik van deponije.

Nesh

Maskirani placenici uleteli i srusili celu ulicu bez pravnog osnova uz ugrozavanje elementarnih prava prisutnih gradjana. Policije se pravile mrtve, a mi analiziramo ko sme kakvu zastavu da ponese i kakvu sliku da okaci. Nadrljala je vlast!

Anonymous

Pa to je, jedini koji sada drmaju kavez su oni, 'ajde da im sad lupamo recke na svaku grešku.

Edited by Anonymous

desboj

Ko su organizatori?

San Epifanio

Pa to je, jedini koji sada drmaju kavez su oni, 'ajde da im sad lupamo recke na svaku grešku.

Drmaju i drugi ili bi bar pokusali da drmaju, ali nemaju kredibilitet. Ovaj protest i jeste dovoljno masovan bas zbog toga sto je oslobodjen stranackog prisustva u organizaciji. Sumnjam da bi se ljudi u ovolikoj meri odazvali da ih pozove bilo koja postojeca politicka organizacija.

gospa buba

pa valjda mora biti samo jedan u drmanju kaveza. srpska boljka, da se sloze. mislim, vazi <_<

ficfiric

Ko su organizatori?

Ko su? Pa CIA, valjda je to jasno, video si sliku u Informeru. Cilj im je da u Srbiji na vlast dodju staljinisti iz NDB-a. Kao sto bez jakog Partizana nema jake Zvezde, tako ni bez jakog SSSR-a nema jakog SAD-a

Edited by ficfiric

Hella

najviše zamerki na Skoro Idealne Političke Opcije uglavnom odašilju površne i emotivno nestabilne ličnosti koje vole beganje od realnosti pomoću socmreža opijatskih sredstava i nekakve tzv umetnosti

koren toga je u poimanju da su u rl niko i ništa dakle bezveznjaci smarači i gubitaši koje okolina ne zarezuje ni 2% pa dolaze na forume da se puvaju kako su moralniji od najmoralnijih i tako pred drugima peru svoju rl savest onečišćenu životnim neuspehom drogama alkoholom deprom te lošim retkim i kratkim sexom :fantom:

Edited by Hella

Tutankamon

Većina forumaša ti je skoro svugde ovakva, tako da nisi otkrio Ameriku

Hella

najjače da se amerike otkrivaju na forumima :fantom: