Jump to content

Ne da(vi)mo Beograd

desboj

Recommended Posts

Evo teme o mladoj građanskoj organizaciji/pokretu.

Dajte informacije, vesti, tračeve i sve ostalo što ima veze sa njima.

Meni lično para uši nepotvrdjena priča koja se provlači po forumu o njihovim levičarskim stavovima, bez da znam išta o organizatorima pitam pametnije od sebe.

• Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Frank Pembleton

168

• ToniAdams

156

• Apollo Creed

149

• gospa buba

124

Top Posters In This Topic

Popular Posts

meni su NDMBGD jedina moguća opcija za dve godine u BGD. a nadam se i šire. dobrica je za klasu u svemu ispred svih ovih "lidera" a sam pokret je idejno smisleniji od svih ostalih. želim im sve n

a 200k ljudi bez pirotehnike, ne zaleci tabane? moze i pola miliona, ako je stvarno strashno. nije problem.   u aktivnu borbenost kod srba vishe ne verujem. isto shifra jutka/brus. morao je bar 1 da

imam utisak da ovde ni ne znaju da NDBG postoji, a kamoli da bi prosecna borcanska njuska glasala za dobricu. to su dva univerzuma. pokusavam da zamislim da porodica izbeglica iz glamoca ili knina gla

Posted Images

Maskirani placenici uleteli i srusili celu ulicu bez pravnog osnova uz ugrozavanje elementarnih prava prisutnih gradjana. Policije se pravile mrtve, a mi analiziramo ko sme kakvu zastavu da ponese i kakvu sliku da okaci. Nadrljala je vlast!

Pa to je, jedini koji sada drmaju kavez su oni, 'ajde da im sad lupamo recke na svaku grešku.

Edited by Anonymous
San Epifanio

Pa to je, jedini koji sada drmaju kavez su oni, 'ajde da im sad lupamo recke na svaku grešku.

Drmaju i drugi ili bi bar pokusali da drmaju, ali nemaju kredibilitet. Ovaj protest i jeste dovoljno masovan bas zbog toga sto je oslobodjen stranackog prisustva u organizaciji. Sumnjam da bi se ljudi u ovolikoj meri odazvali da ih pozove bilo koja postojeca politicka organizacija.

Ko su organizatori?

Ko su? Pa CIA, valjda je to jasno, video si sliku u Informeru. Cilj im je da u Srbiji na vlast dodju staljinisti iz NDB-a. Kao sto bez jakog Partizana nema jake Zvezde, tako ni bez jakog SSSR-a nema jakog SAD-a

Edited by ficfiric

najviše zamerki na Skoro Idealne Političke Opcije uglavnom odašilju površne i emotivno nestabilne ličnosti koje vole beganje od realnosti pomoću socmreža opijatskih sredstava i nekakve tzv umetnosti

koren toga je u poimanju da su u rl niko i ništa dakle bezveznjaci smarači i gubitaši koje okolina ne zarezuje ni 2% pa dolaze na forume da se puvaju kako su moralniji od najmoralnijih i tako pred drugima peru svoju rl savest onečišćenu životnim neuspehom drogama alkoholom deprom te lošim retkim i kratkim sexom :fantom:

Edited by Hella
  • 3 months later...
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unlocked this topic