Jump to content
IGNORED

Tav Falco’s Panther Burns (Memphis, TN, U.S.A.)


bad music for bad people

Recommended Posts

svirao je po americi ne tako davno. ne verujem da će skoro. u postavi mu tamo bio mike watt.

 

nisam baš najbolji izbor za to jer sam realno pogledao 20% koncerta, a ostalo vreme proveo u staranju da sve prođe kako valja. limunada su pokidali. u jednom trenutku su svi panther burns bili na balkonu i vidno im se dopalo, a i s početka prazna amerikana, usisala je nekih 150-200 ljudi do sredine seta vis limunada koji su igrali, skoro kao da ih niko ne gleda.

panther burns su imali na startu neko sranje sa gitarskim kablovima i intro se pretvorio u skoro neprijatnost, a onda je zacvileo greč i izgledalo je kao da su svi prepoznali da kreće funnel of love. trebalo je da se sjurim i da vidim oko nekog poziva na ulazu ili tako nešto, ali sam morao da pogledam makar ovaj uvod: tav je skriven iza zida kraj bine čekao momenat da izleti, zabode gitaru i zapeva, šepureći se u ljubičastom sakou i zlatnim cipelama. iskusno je pustio da ga se načekaju i kad se pojavio kao da je eksplodirao klub. stvarno je bilo grandiozno. sve što sam posle zakačio izgledalo je kao da opasno uživaju i oni na bini, i oni ispred nje. i bilo je puno žena, skoro od 7 do 77, pošto sam tetku stavio na spisak.

u jednom trenutku mi nino tonac kaže da ga izdaje glas. stvarno, posle toga ovaj se zahvali i najavi poslednju pesmu whistle blower. 2 sata su svirali.

posle prodavao i potpisivao ploče i diskove, družio se sa ljudima, slikali se i to.

Link to comment

"plemenita buka koju Panther Burns podižu u svojim rockabilly-noire egzorcizmima, prosto vas tera da u sebi viknete: Sonic Youth, da li gledate ovo?!"

 

:lolol:

 

 

 

 

 

 

:frust:  :isuse:

i meni to upalo u oci, jebeno ludilo :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...