Jump to content
IGNORED

Traži se ime za bend!


Bujodrag

Recommended Posts

Imam neki rockabili bend, sviramo već dve godine i već smo stekli nekakvu reputaciju ;)

No, počeli smo sve više da se okrećemo takozvanom autorskom materijalu. Prvo smo krenuli da prepevavamo neke hitove iz pedesetih, pa da ih menjamo i dodajemo im koješta. Sad već imamo jednu našu pesmu (super je) i nekoliko u nastajanju.

Počelo je sa ovim

 

 

a sad smo se nameračili da snimimo još tih pesama koje imamo i napravimo spotove. Imamo jedan potencijalni letnji hit pa smo baš zagrejani.

 

No, takvo usmerenje je dovelo do toga da staro ime, Bricks&Cans više nije odgovarajuće. Nekako se ne uklapa uz ultra mega hitove na srpskom.

 

Pa, ako imate ideju za ime benda, opalite....

Link to comment
  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Reaktor

    48

  • Bujodrag

    32

  • Musky

    30

  • Duci Simonovic

    14

Ako hoćeš da u isto vreme ima prizvuk na forum, onda može i patkometrija. 

 

Šalu na stranu, ako već imate reputaciju, ne treba da menjate ništa.. U mom bendu smo razmišljali o promeni imena u jednom momentu, ali skontasmo da niije vredno.

 

Edit: wow Moćo, jako originalno.. Kao npr da si predložio da se Kineski oglasni sajt zove Aliekspress ali sa dva p. :D

Edited by Mil@n
Link to comment

Možda kao Bili roka (iz sve snage)

 

@Milan, pa i mi smo razmišljali da ostavimo staro ime ali, kad god smo razgivarali sa nekakvim potencijalnim menadžerima, sva priča se svela na izgled i ime. Jbg.

 

Muzika i onako nije važna.

Edited by Bujodrag
Link to comment

Ja ne znam kako će se zvati moj bend, ali će nam se prvi album zvati "I had my period in Varanasi".

Ja ne znam ni kako će mi se zvati bend, ni album, ali sponzor će nam biti Alkaloid Skoplje.

Nosićemo zlatne majice sa crnim natpisom "Caffetin".

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...