Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 16/17


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jeremija

    107

  • Pokojni Ruxin

    83

  • MiddleClass

    80

  • John Coltrane

    66

Samo 4 nepovlašćena tima su prošla u grupnu fazu. Astana preko BATE Borisova; Osmanlispor preko Midtjyllanda; Gabala preko Maribora i Astra preko West Hama. Jedino pravo iznenađenje je ispadanje WHU.

 

Nema puno timova koji su kvalitetom zalutali u LE.

Link to comment

Šteta za 'Ajduka. Ionako nemaju šta da traže u HNL pored Dinama i Rijeke, tako da bi bilo baš dobro loženje na LE. 

 

Inače, slažem se da je vrlo fin sastav ekipa u LE. Biće zanimljivo. Niko iz ex-YU u LE, jedini učesnik grupne faze je Dinamo u CL.

Link to comment

Bas jaki sesiri na zrebu, ovaj prvi je mogao komotno u LS, a ni ostali nisu za bacanje. Cetvrti jeste malo sareniji, ali ima mnogo nezgodnih ekipa -> bice jakih keceva, pogotovo ako se neki favoriti budu rekreirali u Evropi.

 

Btw. Azeri dva tima u LE :frust:

Link to comment

Cak 21 tim sa istoka je prosao u grupnu fazu a nikog iz bivse Juge, raspad totalni. Partizan odmah ispao, Rijeka i Zvezda preskocili samo po jednu prepreku u svojim nastupima, Vosa i Hajduk uz srecan zreb stigli s klincima do plej ofa i ispali. Polako ali sigurno se mi i Madjari selimo u rang Bosne, Makedonije, CG... Ne mislim da su grupe nesto zanimljive, eventualno od proleca bice uzbudjenja, valjda nece opet Sevilja da predje u 1/16 finala, onda nista od uzbudjenja  :)

Link to comment
  • 3 weeks later...

Znači, ove kretenčine sa Arene pored svih utakmica ovog kola ne prenose dve najprimamljivije za gleadoce: Feyenoord - Manchester United i Inter - Hapoel. Pored toliko Arena Sport kanala mi sad moramo da strimujemo ove dve utakmice (koje inače, kako saznajem, prenose Arene i u Bosni i u Hrvatskoj).

 

 

Pa dobro, jebem vam lebarnik, zašto mi plaćamo pretplatu?

Edited by Jeremija
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...