Jump to content

KK Partizan 2016/17

shimpr

Recommended Posts

pa nije da je ne mozete osvojiti i ovako

ok, ekipe se tek formiraju, ali deluje da ova vasa domaca osnova nece biti ekstremno losijeg kvaliteta nego zvezdina (kao npr prosle sezone)

verovatno ce i zvezdini stranci biti kvalitetniji, ali duga je sezona, o zna sta nas ceka na prolece

a partizan ce po svemu sudeci u aba biti odma iza zvezde po kvalitetu

uvek se mozete nadati i da osvajamo el i time obezbedimo dodatno mesto za srbiju aba  :fantom:

• Replies 3,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• copkillah

230

• Timmy

304

• Goranz

212

• theanswer

201

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa nije da je ne mozete osvojiti i ovako

ok, ekipe se tek formiraju, ali deluje da ova vasa domaca osnova nece biti ekstremno losijeg kvaliteta nego zvezdina (kao npr prosle sezone)

verovatno ce i zvezdini stranci biti kvalitetniji, ali duga je sezona, o zna sta nas ceka na prolece

a partizan ce po svemu sudeci u aba biti odma iza zvezde po kvalitetu

uvek se mozete nadati i da osvajamo el i time obezbedimo dodatno mesto za srbiju aba  :fantom:

više bih se uzdao da mi osvojimo evrokup, vidim da šek kuka kako nemate para :)

mozda nemamo para, ali imamo madjionicara na mestu  trenera  predsednika kluba  :fantom:

mozda i bolje da nam ne daju drugo mesto, ovi idioti bi progurali olimpiju koja iz godine u godinu nije u stanju da obezbedi ucesce u aba ligi

sad gledam, pa oni su poslednji put bili prvaci slovenije pre 8 godina  :lol:  :isuse:

Čeda vas je bukvalno nosio na leđima tokom pola takmičenja, ja na pamtim ni puno mlađe igrače da su tako ginuli po terenu.

Nije sve ni u skill-u, ima nešto i u srcu.

No, samo kažem™, gurajte :)

Čeda vas je bukvalno nosio na leđima tokom pola takmičenja, ja na pamtim ni puno mlađe igrače da su tako ginuli po terenu.

Nije sve ni u skill-u, ima nešto i u srcu.

Ovo je tacno (dobro, nije nas bas nosio pola takmicenja), ali je dosta doprionosio, ne znam kako se tako brzo zaboravilo.

ali deluje da ova vasa domaca osnova nece biti ekstremno losijeg kvaliteta nego zvezdina

Ovo je totalno nebitno, jer će razlika u strancima biti ogromna. I ne samo kvalitet, nego i kvantitet.

Džile najavljuje da će nam dvojke biti Vanja, Rakićević i Jovanović. Ogroman rizik, ali ako se makar jedan izdvoji, biće to pun pogodak.

Jeste, bar pola sezone je bio najbolji igrač.

Da, posebno onaj deo kad smo imali ukupno dva krštena igrača i kada su nas svi drali kako su stigli. Niko nije lud da spori njegov doprinos, ali vreme je da krenemo dalje, ako postoji šansa da Novica ostane, onda stvarno nema potrebe. A i on je bliži završetku karijere (34g na jesen), nego igranju dve tekme nedeljno.

Igrao je Čeda 3 dana posle loma nosa kad su doktori savetovali da igra. Ne bih nikad otpisao igrača sa takvim srcem. A uvek valja imati nekog bezobraznog dedu koji će da bije kad zatreba, a koji uz to i zna košarke.

Dzile prvi put kod nas ima priliku da radi selekciju tima na pocetku sezone. Ima covek viziju sta zeli, sa kojima od mladih zeli da rizikuje ne bi li izrasli u igrace koji ce biti nosioci u narednim sezonama. Ne vidim preterano razloga za produzetak saradnje sa Cedom, iako imam postovanje za njegovu srcanost i pozrtvovanost.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...