Jump to content

KK Partizan 2016/17

shimpr

Recommended Posts

Džikić podneo ostavku.

Džikić: Ne planiram da podnesem ostavku

Posle neuspeha Partizana u polufinalu Košarkaške lige Srbije trener crno-beli nema nameru da podnese ostvaku.

Posrao se Dzile po tebi, Goranz :(

• Replies 3,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• copkillah

230

• Timmy

304

• Goranz

212

• theanswer

201

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koliko ima istine u priči da posle odlaska Pekovića dolazi bivši hokejaš Partizana a sada biznismen, Bojan Milovanović? Zna li neko?

Sasvim moguće, da preradi igrače u čips i preproda.

I meni je nekako drago sto je napkon zavrsena ova mucna i u svakom pogledu bespotrebno izgubljena sezona... Da su pametni da lepo proglase bankrot i krenu od betona sa nekom decom do nekih boljih vremena

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Edited by Geo

Ovo je najnize dno dna koje smo ikada dotakli. Pre 7 godina mi smo igrali f4 evrolige a cigani su bili pred gasenjem. Ove godine su cigani odigrali fantasticnu sezonu u nikad zajebanijoj evroligi i samo zbog povrede jovica i neverovatnog namestanja rezultata na njihovu stetu nisu usli medju 8 najboljih u evropi. A mi gubimo od fmpa. Jedine opcije su katanac ili neke radikalne promene. Ne znam kakve, ali sve je bolje od ove totalne propasti.

Nemam pojma, ja bih sad trebao da sam nesto tuzan i razocaran, ali ne ide. Od ovih momaka nisam bas nista ocekivao. Sto kaze brat grobar nikodije, dzile ih je lose selektirao, doveo alibi igrace, invalide i rekovalescente... Lukara burazer, popio bih vinjak s njim u svakom trenutku, ali on nije profesionalni sportista i tako. Novica kralj, ali isto rekreativac, Birca lud kao tri konja. Nije ni cudo sto nas je fmp oprao. Rezultat iz real. 

Doveo je koga je mogao. I igrali su dobar deo sezone preko realnih mogucnosti, otuda sada ovaj pad. Ne da je nesto preterano bitno, ali je prosto sramota izgubiti 2-0 od fmpa.

Ovo je najnize dno dna koje smo ikada dotakli. Pre 7 godina mi smo igrali f4 evrolige a cigani su bili pred gasenjem. Ove godine su cigani odigrali fantasticnu sezonu u nikad zajebanijoj evroligi i samo zbog povrede jovica i neverovatnog namestanja rezultata na njihovu stetu nisu usli medju 8 najboljih u evropi. A mi gubimo od fmpa. Jedine opcije su katanac ili neke radikalne promene. Ne znam kakve, ali sve je bolje od ove totalne propasti.

Pa mi te klupske visine više nikad nećemo videti. Jednostavno, u Srbiji nema novca za kompetitivan sport i jedini način funkcionisanja je taj koji je Zvezda pokazala prethodnih par godina - isplate se dve plate i čeka da država uskoči i pripomogne. Nema ni kvalitetnih mladih igrača koji bi mogli da se "bruse" pa da od njih napraviš neki rezultat. Nije to samo stvar srpske košarke, pogledaš italijansku, tursku ili nemačku ligu i tamo u timovima koji igraju evro-takmičenja sve sami stranci (mahom Amerikanci) i po koji domaći igrač da napravi faul u poslednjem napadu u 3/4. Samo što u Veneciji ili Ulmu imaju stalno punu dvoranu a u Srbiji u PO dođe 1000 ljudi, a tokom KLS 500 ljudi.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...