Jump to content

KK Partizan 2016/17

shimpr

Recommended Posts

• Replies 3,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• copkillah

230

• Timmy

304

• Goranz

212

• theanswer

201

Top Posters In This Topic

Posted Images

od tijeh obaveza moze samo da nam nabaci losu karmu na klub

pošto je klub u nikad boljoj situaciji.

dakle, ovo je nešto što bi trebalo da imamo sledeće sezone

cvetković, stranac, vanja, milutinović?, murić, andrić, vitkovac?, novica, birčević, majstorović, stranac, koprivica?

Edited by theanswer

mila braco sokolovi moji, mile sestre sokolice moje...red je da zbijemo redove jer nas nema puno i svi su protiv nas...vucic, covic, dzaja, tozovac, ivan ivanovic, milan kalinic, ikar i da ostali da ne nabrajam, nisu to zasluzili...a koga mi imamo odnosno ko je ostao, a ko je otisao...otisao je reprezentativac finske vilson i dva amerikanca koji zele u nba vilijam i dzons...sta je sa reprezentativcima slovenije i makedonije muricem i magdevskim...sta je sa cedom...gde ce pera aranitovic...ja bih ga prvo poslao u teretanu...ostali su trener dzile, cvetko, reprezentativac bih moje malo vrapce vrabac, andric produzio ugovor, valjda i novica ubica sa kojim sam se jednom rukovao, vanja kapiten je ostao, a isto tako i koprivica...otisao je i djumic koji mi je isao na kurac, a isto tako mi je isao na kurac i milutinovic koji izgleda ostaje...stizu pojacanja limitiranog znanja, ali velikog srca...u sezoni 2016/17 osvajamo sve, a sledece sezone primaju nas u nba ligu

mocan ulazak u sezonu, nema sta.

videcemo da li se po jutru dan poznaje, ili se prvi macici u vodu bacaju.

pošto je klub u nikad boljoj situaciji.

dakle, ovo je nešto što bi trebalo da imamo sledeće sezone

cvetković, stranac, vanja, milutinović?, murić, andrić, vitkovac?, novica, birčević, majstorović, stranac, koprivica?

I za Murica treba ? A na Milutinovica se ne racuna.

Od planiranih domacih novajlija Rakicevic i mozda Stevanovic. Plus ce se mali Sloba Jovanovic prikljuciti prvom timu..

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...