Jump to content

KK Partizan 2016/17

shimpr

Recommended Posts

mila braco sokolovi moji, mile sestre sokolice moje...red je da zbijemo redove jer nas nema puno i svi su protiv nas...vucic, covic, dzaja, tozovac, ivan ivanovic, milan kalinic, ikar i da ostali da ne nabrajam, nisu to zasluzili...a koga mi imamo odnosno ko je ostao, a ko je otisao...otisao je reprezentativac finske vilson i dva amerikanca koji zele u nba vilijam i dzons...sta je sa reprezentativcima slovenije i makedonije muricem i magdevskim...sta je sa cedom...gde ce pera aranitovic...ja bih ga prvo poslao u teretanu...ostali su trener dzile, cvetko, reprezentativac bih moje malo vrapce vrabac, andric produzio ugovor, valjda i novica ubica sa kojim sam se jednom rukovao, vanja kapiten je ostao, a isto tako i koprivica...otisao je i djumic koji mi je isao na kurac, a isto tako mi je isao na kurac i milutinovic koji izgleda ostaje...stizu pojacanja limitiranog znanja, ali velikog srca...u sezoni 2016/17 osvajamo sve, a sledece sezone primaju nas u nba ligu

• Replies 3,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Timmy

304

• copkillah

230

• Goranz

212

• theanswer

201

Top Posters In This Topic

Posted Images

mila braco sokolovi moji, mile sestre sokolice moje...red je da zbijemo redove jer nas nema puno i svi su protiv nas...vucic, covic, dzaja, tozovac, ivan ivanovic, milan kalinic, ikar i da ostali da ne nabrajam, nisu to zasluzili...a koga mi imamo odnosno ko je ostao, a ko je otisao...otisao je reprezentativac finske vilson i dva amerikanca koji zele u nba vilijam i dzons...sta je sa reprezentativcima slovenije i makedonije muricem i magdevskim...sta je sa cedom...gde ce pera aranitovic...ja bih ga prvo poslao u teretanu...ostali su trener dzile, cvetko, reprezentativac bih moje malo vrapce vrabac, andric produzio ugovor, valjda i novica ubica sa kojim sam se jednom rukovao, vanja kapiten je ostao, a isto tako i koprivica...otisao je i djumic koji mi je isao na kurac, a isto tako mi je isao na kurac i milutinovic koji izgleda ostaje...stizu pojacanja limitiranog znanja, ali velikog srca...u sezoni 2016/17 osvajamo sve, a sledece sezone primaju nas u nba ligu

pacey defender

....skinuo sam jaknu i zavitlao njom....

uzimamo titulu nakon ovakvog otvaranja topika. 

:Hail:

kud u maglu Simoviću

korak po korak. prvo jadranska, pa radivoje, pa srpska liga

živi bili sestre i braćo ljubitelji košarkaške sekcije i da vam nova sezona donese samo radosti

:)

Prva sezona u kojoj uprava treba da pokaze da li je vredna jos cemu osim da lize cmar velikom veziru. Imali su vremena, trener stigao 8 meseci pre sezone, igraci vec pristizu... Nada mi je veca od strepnje, ali opet. Cilj je jasan. Povratak u EL gde nam je i mesto.

....skinuo sam jaknu i zavitlao njom....

uzimamo titulu nakon ovakvog otvaranja topika. 

ovo shimprova minijatura mi je mozda najupecatljivije pisanije na ppp u novijoj istoriji...a mozda i svih vremena;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...