Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Izgleda da ce biti Vermaelen :mellow:  Ne znam sta da mislim, ako ostane zdrav (a nece) onda ce biti bas ono sto nam treba. Defanzivac koji je kvalitet sa loptom u nogama je ono sto nam treba cele decenije.

Link to comment

Kataklizma!

Pjaca, Rog i Ćorić se dovode u vezu sa Napolijem, mislim da će to biti dovoljno za jednu kraću pauzu praćenja (i simpatisanja) ovog kluba :)

Link to comment

Propustih ono glavno, Bunga-bunga™ dogovorio prodaju vecinskog paketa deonica Kinezima, trebalo bi da bude i zvanicno 12.7. Najavljeno investiranje od 400m u prve 2 sezone, u igracki kadar i u sta jos ne znam.

Link to comment

Ne znam, mislim da ostaje sigurno u nekom obliku, ne verujem da ce imati poslednju rec vise. G je vec nesto drugo, ne mislim da ce ga menjati.

Link to comment

Gejpederski klubovi, duvajte ga.

 

 

“Everything is calm with Sabatini,” Nainggolan told fans at Trigoria this morning, as reported by Gazzetta dello Sport.

 
“Will I stay at Roma? Yes.

 

1452.gif

 

:fantom:

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Pjaca se dovodi u vezu i sa rubeom i sa Interom, nemoj da si na kraj srca.

Da, spominje se i ACM u vezi Pjace, ali i dalje ostaju ova dva mala kopita zla [emoji85]
Link to comment

Ma, Milan ce kupiti nesto totalno idiotski, nece Pjacu jer bi Pjaca bio dobra kupovina. Tako da mozete vi  :D

 

Nego, potpisali smo princa Oberina  :cool:

Bez zajebancije, mislim da ce biti bolje resenje na beku od mrtve Dinje. Volim takve zivahne igrace.

 

Cmr5DbKWIAAcSLY.jpg

Link to comment

Taj Pjaca će verovatno kod nas. Jel njega uopšte neko gledao? Valja li išta?

 

Inače, ova sezona će biti još jedan promašaj, pa i da kinezi stvarno upumpaju 100 miliona. Tim je toliko truo da mora da se zameni bar 8 igrača. Montela će se dobro namučiti da uđe u Evropu

 

Milan ima finu okosnicu mladih (mahom italijanskih) igraca, ali im fale jaki nosioci igre, bar po jedan u sredini i odbrani, i da se otarase Montoliva i slicnih mu. Imaju tu Baku, koji je posle xyz godina bio zapravo dobra kupovina, ali on sam nije dovoljan. I naravno, Montela treba sve to da poslozi kako valja. Sve to ako klikne mogu da se uguraju negde pri vrh, u suprotnom ce biti opet jaki sedmi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...