Jump to content
Sign in to follow this  
kud u maglu Simoviću

1/4 finale

Recommended Posts

porucnik vasic

Ni Brazil nikad pre nisu pobedili pa vidi sta je bilo pre dve godine. Takodje, Svabe su tada ponistile i jednu drugu tradiciju, onu da Evropljani nikad ne osvajaju u Juznoj Americi. Pusti ti to... Da igra De Rosi to bi bila druga prica, ovako ce igrati zajedno 1 Sturaro i 1 Parolo. Takodje, Nemci su igrali bledo sve dok Lev nije stavio pravog spica umesto Gecea i on vise s tim nece eksperimentisati.

Уколико сам те добро схватио ти своје мишљење заниваш на томе да су Немци добили Бразил пре две године, не разматрајући како је играо Бразил тад, није ти битно то да су  Италијани одиграли две тактички најбоље партије на овом првенству да у једној ДДр није доминирао, да и у другој кад је изашао Италија је била одлична, да су најбоље утакмице одиграли са екипама које иду на посед, и да су Немци са Гомезом растурили Словачку која је вероватно један од пар најслабијих тимова на такмичењу.  Занимљиво заиста. 

Ajant23

да и у другој кад је изашао Италија је била одлична

Već sam napisao da je Mota, koji ga je odlično zamenio, pod suspenzijom i on isto ne može da igra protiv Nemačke...

porucnik vasic

Već sam napisao da je Mota, koji ga je odlično zamenio, pod suspenzijom i on isto ne može da igra protiv Nemačke...

Тачно, али рећи да ће да буде чудо ако Италија прође је поприлично нагажено.

Ajant23

Ma, naravno. Mada, meni je čudo svaki put kada Nemačka pobedi Francusku, ma koliko se često to dešavalo...

Meazza

Тачно, али рећи да ће да буде чудо ако Италија прође је поприлично нагажено.

Pa to je samo moje misljenje koje zasnivam na tome da nece igrati nijedan kreativan igrac u sredini (De Rossi, Candreva). A na tradicije sam se samo nadovezao dajuci ti primer koliko se iz njih nista ne moze zakljuciti u buducnosti.

Hej, ja cu svim silama navijati da se desi suprotno, mind you. Dobro, naravno da nije cudo, slazem se, sve se moze desiti, ja to vise kao navijac pisem jer dodatno strepim.

Edited by IndridCold

MiddleClass

Ajmo Kristina! Plodi Poljakinje!

wall

CR7 daje bar dva kom.

Ajde devojko!

Đipalo Junuz

4362867.jpg

Nema Acike :lolol: :lolol: :lolol:

levi

Acini uvodi su za pulicera u odnosu na ovu budalu koja pusti mozak na ler i blebeće, od kad su se uključili bez prstanka, a ništa nije rekao, jer se još ništa ne događa

kokoda kokoda

ne prestaje da trtrlja. ni jednog trenutka

Edited by levi

Đipalo Junuz

Acika blebeće na leru i kad se nešto događa.

kud u maglu Simoviću

ne verujem šta čitam. pa ovde ima ljudi koji navijaju za portugaliju

:o

hej slooooveeeeniiii još steeeee žiiiiviii

MiddleClass

Nismo mi ljudi mi smo atlantidjani.

arheolog1981

Ajmo Poljska... kako da ne navijam za zemlju koja ovako dobru himnu ima.

kud u maglu Simoviću

čemu ovaj idiotski aplauz. kome? žrtvama?

renne

Ajmo braćo Poljaci

Sign in to follow this  

• Create New...