Jump to content

1/4 finale

kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Francuzi ce se opet muciti nocas, ali na kraju, nazalost, ipak prolaze. A onda mozda i prolaze Njemce, s obzirom na ovolike probleme. 

U finalu ih zaustavlja mocni Vels

idealan scenario

• Replies 931
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

57

• Frank Pembleton

44

• kud u maglu Simoviću

40

• levi

38

Pa nisam bas siguran ni da je Khedirina povreda bila namjena od strane Chielilnija. Cini mi se da je prvi dosao do lopte, izbio je, i usput zakacio Khediru [ako se dobro sjecam, moguce da grijesim, ne mogu sad da nadjem snimak]. 

A plus, mislim da je povreda ista ona koju ima 2 put godisnje vec 5 godina, butni misic

Ja i ne mislim da igrac moze kad hoce da povredi igraca, niti znam da li su se ova dvojica povredila zbog Kjelinija, samo vidim da je u obe situacije kad su ti igraci povredjeni Kjelini oba puta reagovao kao debil.

Bio bi red da si primetio gomilu grešaka koju je sudija napravio na račun Italije umesto što konceptualno nastavljaš sa svojim komentarima koji se u tvom slučaju svode na jasni princip da su uvek u pravu oni koji su protiv onih koje ne voliš, bilo da je klub ili reprezentacija u pitanju...

Obzirom da ćeš ili početi lično da me napadaš kao i najčešće ili da preko svojih sledbenika potežeš moderaciju, doviđenja šta god da mi napišeš...

:yawn2:

"Fudbalski Brexit" :isuse:

Jebeni Strajnić. Neka ga neko obavesti da je Wales još na prvenstvu

Edited by levi

Ala su napunjeni kartonima Islanđani. Skoro svima preti suspenzija

Da, to im je baš opterećenje na ovoj tekmi. ^_^

• Create New...