Jump to content

1/4 finale

kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Niti su Nijemci mašina koja melje 120 minuta, niti su Italijani kalkulanti i prljavi grubijani koji uvijek igraju na 1:0. Odličan turnirski fudbal su igrali i meni je žao što se u finalu nisu sudarili. Za Nijemce.

I samo da ponovim da sam sve ubjeđeniji da Portugal uzima ovo prvenstvo. Teško da onolika odvratnost može proći bez titule.

• Replies 931
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

57

• levi

38

• Frank Pembleton

44

• kud u maglu Simoviću

40

Да ударе Борис и Пајо...

ne valja za nemce ako budu bez njih. inace za bastija javljaju da je igrao povredjen 100' sto znaci da se povredio posle 5-6' na terenu :isuse:

Prvo da prodjemo Island (sto cemo da uradimo poslije 90mn), onda pocinje priprema za jos jedan evropski klasik (iako su se stalno sastajali na SP-u).

Volim takve utakmice (kao sinocna). Steta sto ne igramo protiv engleza.

Edit: za Kediru su vec sinoc ovdje rekli da je out za 1/2.

Sada vidim da je ipak samo upitan, jos nije out.

Edited by borris_

Francuzi ce se opet muciti nocas, ali na kraju, nazalost, ipak prolaze. A onda mozda i prolaze Njemce, s obzirom na ovolike probleme. 

U finalu ih zaustavlja mocni Vels

Dva namerna starta mrtvog Kjelinija za koje Nemci nisu dobili ni faul.

dobro si primetio, meni promaklo sinoc - spremam se da pogledam snimak sada pa cu da obratim paznju

moje misljenje da propustaju 1/2 basti i kedira. nadam se da sansu dobijaju weigl/can uz drakslera od 1' i sanea u nekoj varijanti. verovatno ce jogi da igra se geceom od 1' sto mi se ne svidja

Gomez je sam ušinuo zadnju ložu, nema veze Kielini

To sam mislio i ja dok nisam video usporeni snimak akcije nakon sto je Gomez sutnuo. Ne znam u kom trenutku se Gomez povredio ali ga je Kjelini bas onako posteno zavalio s ledja nakon suta. Kediru je ocigledno nagazio namerno.

Pa nisam bas siguran ni da je Khedirina povreda bila namjena od strane Chielilnija. Cini mi se da je prvi dosao do lopte, izbio je, i usput zakacio Khediru [ako se dobro sjecam, moguce da grijesim, ne mogu sad da nadjem snimak]. 

A plus, mislim da je povreda ista ona koju ima 2 put godisnje vec 5 godina, butni misic

Dva namerna starta mrtvog Kjelinija za koje Nemci nisu dobili ni faul.

Bio bi red da si primetio gomilu grešaka koju je sudija napravio na račun Italije umesto što konceptualno nastavljaš sa svojim komentarima koji se u tvom slučaju svode na jasni princip da su uvek u pravu oni koji su protiv onih koje ne voliš, bilo da je klub ili reprezentacija u pitanju...

Obzirom da ćeš ili početi lično da me napadaš kao i najčešće ili da preko svojih sledbenika potežeš moderaciju, doviđenja šta god da mi napišeš...

• Create New...