Jump to content

1/4 finale

kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Nemci su definitivno za sada najvise pokazali na ovom prvenstvu. Italijani su veceras igrali isto sto i oni samo sve za ocenu slabije, odlican presing na zadnju liniju samo slabiji od nemackog, odlicna markacija samo slabija od nemacke, odlicna iskakanja na duge pasove samo slabija od nemacke, odlicna tranzicija samo slabija od nemacke, odlicna organizacija igre samo slabija od nemacke. A i Italija je pokazala vrhunsku igru na ovom prvenstvu i izbacila jednog od glavnih favorita. Nemci su i ovo morali da rese jos u regularnom delu ali ih je u penale odvelo trenutno ludilo (ko je rekao Vidic) verovatno najboljeg i najkorisnijeg igraca prvenstva do sada pored Bejla.

Po meni je ovo bilo finale pre finala, Francuzima ne bih dao ni mrvu sanse da se ne igra u Francuskoj. Ako Nemci prodju i njih (Island je, verujem zavrsio svoj posao na prvenstvu) cenim da ce Portugal ili Vels da popiju bar tri komada u finalu.

• Replies 931
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

57

• Frank Pembleton

44

• kud u maglu Simoviću

40

• levi

38

Milogled Bluff

očekivano žabari i ispadanje na penale, valjda su samo englezi nesrećniji sa bele tačke

Kako sad to, zar se zabari ne provlace na cistu srecu na svim takmicenjima jos od 1982, a i pre toga?

SleeperSleep

Nemci su definitivno za sada najvise pokazali na ovom prvenstvu. Italijani su veceras igrali isto sto i oni samo sve za ocenu slabije, odlican presing na zadnju liniju samo slabiji od nemackog, odlicna markacija samo slabija od nemacke, odlicna iskakanja na duge pasove samo slabija od nemacke, odlicna tranzicija samo slabija od nemacke, odlicna organizacija igre samo slabija od nemacke. A i Italija je pokazala vrhunsku igru na ovom prvenstvu i izbacila jednog od glavnih favorita. Nemci su i ovo morali da rese jos u regularnom delu ali ih je u penale odvelo trenutno ludilo (ko je rekao Vidic) verovatno najboljeg i najkorisnijeg igraca prvenstva do sada pored Bejla.

Po meni je ovo bilo finale pre finala, Francuzima ne bih dao ni mrvu sanse da se ne igra u Francuskoj. Ako Nemci prodju i njih (Island je, verujem zavrsio svoj posao na prvenstvu) cenim da ce Portugal ili Vels da popiju bar tri komada u finalu.

francuska odbrambena linija je smesna. zato su nemci favoriti. to sto se igra u francuskoj i nije toliko bitno, realno.

Sta sad kazes Vasicu?

Potpuno ocekivano, nikad nisam ravnodusnije odgledao jednu ovako vaznu utakmicu azura. Nisam verovao da mogu dalje ni kada su poveli u penal seriji.

Nije nista cudno sto Nemci nikada nisu pobedili Italijane, koliko god da su bili dobri uvek su Italijani imali bolje tehnicare u veznom redu kad su se susretali. Sada je situacija potpuno okrenuta i ovoj nesrecnoj postavi Italije, bez ijednog jedinog igraca u veznom redu koji zna fudbala bilo je potrebno pravo cudo (potpuno random momenat) da uopste dodju do penal serije.

Ako je Konte za bilo sta kriv, to je zato sto nije poveo Pirla umesto Sturara. Pirlo od 50 godina, povredjen i sa stakama trideset puta vise vredi nego Sturaro.

Lev je imao dobijenu utakmicu i da je samo nastavio da melje posle gola umesto da se povuce dobio bi sa 3-0. Da se protivnik zvao Severna Irska to bi se i desilo, ali se potpuno neopravdano uplasio Italijana. BTW, odlicno je postavio taktiku. Vrlo brzo ce se u modu vratiti takvi igraci kao sto je Gomez, jaki i robusni spicevi koji se dobro ubacuju i kidisu na gol. A vratice se u modu i igra sa dva spica, Konte je vesnik takvih tendencija. Izvukao je maksimum maksimuma iz ovakvog tima ali nije imao srece sa povredama najkreativnijih igraca (Verati, Markizio, De Rosi, Kandreva).

Daleko bolji fudbaleri na terenu prosli dalje, end of story. Sto se i videlo po izvodjenju penala.

Edited by IndridCold
kud u maglu Simoviću

francuzi su veoma uspešni kad igraju kući. nisu tim za potceniti ga, mada su nemci kudikamo jači, čak i bez gomesa.

francuzi bolji napad, nemci bolja odbrana.

još jedna potencijalno dobra utakmica na vidiku

e

zaboravih kediru. biće vrlo zajebano za nemce ako ga ne bude bilo. na svetskom su ih nemci dobili golom iz polu šanse i nisu bili ništa bolji tim

Edited by kud u maglu Simoviću

Svajni, Miler i Ozil fulali a svi ostali dali. Ko bi rekao da ce najiskusniji promasiti. U stvari za Ozila bi svako rekao.

ja sam bio spreman kucu da stavim da ce Muller da masi... za Svajnija sam se isto bojao, ali to je bilo 50/50

Ozil pak, 100% bio ubedjen da daje... on mi uz Kroosa bio najsigurniji i pre nego je pocela serija

sve sam zivce danas pogubio. prvo Novak, sada Nemci. ali Nemci makar pobedili.

da dodam i dve pobede koje opisuju tekmu

Zazin epski penal

Boatengovo labudovo jezero

https://twitter.com/TrollFootball/status/749348605337579520

Nadam se samo da Nemci nece osvojiti, cisto zbog toga sto imaju najvise titula evropskog prvaka. Bilo bi idealno da osvoji Portugal (ili Island ili Vels, sto je vec... malo teze). Ako bas moraju Francuzi, onda Francuzi.

zaboravih kediru. biće vrlo zajebano za nemce ako ga ne bude bilo.

Nemci jednostavno imaju velikog Tonija Krosa. It will suffice.

MiddleClass

Kakva bre napucana, skočio kao srednji bloker :D

+1

Ovo i ja prokomentarisah. Kao i da je Zaza uveden da bi masio penal. Sprdnja od napadaca. Milerov penal je bio najgori. :(

Bravo Njemci! Sad pregazite glibave Francuze i osvajajte Euro.

• Create New...