Jump to content

Osmina finala

Delija67

Recommended Posts

• Replies 1,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• borris_

64

• Meazza

59

• Frank Pembleton

51

• wall

51

Top Posters In This Topic

Posted Images

Switzerland i Poland sutiraju penale posle ultra dosadnih 0-0, Portugal prolazi, Wales, Belgium konacno lici na tim i dobija 2-0, Germany rutinski, Spain-Italy ponavlja se EP2008, France nazalost prolazi, England dobija simpaticni Island.

gervasius twinkleminkleson

Zebem™ da ce Hrvati dispadnu. Bolji su od Portugala, ali imam neki osjecaj da ce Portugaoci da se dokotrljaju do finala. Mislim i da ce Madjari prilicno da namuce Belgijance, a i Islandjani Engleze, ne bi me cudilo da bude neko iznenadjenje tu. Njemci prolaze, mada nisam siguran da ce biti bas rutinski, no ne ocekujem bas ni da bude na penale. Vjerovatno pobjeda od 1 razlike. Spanci dobijaju Italiju 2-0, Francuzi rutinski Rirce, Velsani Sirce. Poljska - Svajcarska... Vjerovatno Poljaci idu dalje. 

portugal je dosad bio dosta jadan, valjda nije realno da na celom prvenstvu ne odigraju dobar mec i da ispadnu bez pobede   -_-

Jel tacno da spanac sudi Por-Cro. Setite se nasta je to ličilo protiv nas u Bg.

Tačno. Ja još juče pisao kako kukaju na izbor sudije

Prolaze svih 16 ekipa, novi format takmicenja.

nisi u pravu.

dalje ide 8 pobednika, plus 4 gubitnika sa najboljom gol razlikom, u slučaju iste gol razlike gleda se broj postignutih golova, pa zatim broj obavljenih izmena, pa zatim...

dakle, njih 12 pravi 3 grupe po četiri, odakle onda dalje idu po najbolja 2, plus 2 najbolje trećeplasirana gde se prvo gleda...

To oni sto ispadaju za koji dan od Talijana? Sujmam...

Pre če Inter sa 1 Robertom duzme scudeto nego sto če Italija dizbaci Spaniju

Poljska,'rvati, Vels, Belgija, Spanija, Nemacka, Francuska, Engleska

+1. Jedina dilema mi je Italija ili Spanija. Plasman: 1. Nemacka, 2. Hrvatska, 3. Francuska, 4. Belgija.

Poljska, Svajcarska, Vels, Hrvatska, Francuska, Nemacka, Belgija, Spanija, Engleska

Vels vrlo lako u polufinalu.

-1 , Španija osvaja

+1

• Create New...