Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

Da Markec ima šansu, ne bi išao u Hal na pozajmicu i to u trenutku kada Liverpul ostaje bez bitnog krilnog igrača.

 

Ako ne dođe Salah, doći će neko drugi, nadam se i bolji i ne-Afrikanac :)

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Valjda ste ponudili 40+5m za Salaha, mislim da cemo se koprcati malo ali i uzeti na kraju. Mozda se nekim cudom iskamci jos koji evro preko toga, jab probo. Ili neka ga ponude Unitedu.

 

tesko da cete dobiti vise. u romi su upoznati da jedan kylian mbappe stoji u redu da potise za redse tako da ne verujem da ce imati taj luksuz da se cenjkaju i prolongiraju ovu agoniju jos vise... :fantom:  nadam se da ce gospoda iz rome ekspresno pruziti ruku i da ce se sve zavrsiti u narednih nekoliko dana. 

Link to comment

Nije valjda Live ozbiljan sa 40milki £ za Oxlade?

 

mislim da je salah pre oxa na listi zelja. ako se bude s njim zavrsilo krpice se druge rupe. mislim da je to samo jos jedna od glasina pustenihu etar kako bi se sto pre okoncalo ovo s romom

Link to comment

mislim da je salah pre oxa na listi zelja. ako se bude s njim zavrsilo krpice se druge rupe. mislim da je to samo jos jedna od glasina pustenihu etar kako bi se sto pre okoncalo ovo s romom

 

ili je Salah sve vreme bio maska da se završi Mbape  :Jova:

Link to comment

ili je Salah sve vreme bio maska da se završi Tadic :Jova:

Inace, Klopp iz "Kataloga holandskih stopera" (nabavio mu Wijnaldum) pokusao uzeti De Vrija, ali je Lotito odbio ponudu.

Link to comment

mislim da je salah pre oxa na listi zelja. ako se bude s njim zavrsilo krpice se druge rupe. mislim da je to samo jos jedna od glasina pustenihu etar kako bi se sto pre okoncalo ovo s romom

 

Salah je daleko bolji posao ako je par milki razlike u pitanju.

Link to comment

Pa taj KAN se igra tek za 3 godine... :fantom:

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

 

igra se svake dve godine, još jedan prilog mojoj mržnji prema reprezentativnom fudbalu

Link to comment

Ливерпул је већи циркус него Звезда. Салах за 40 милки Мбапе разговори, као циркус Медрано.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...