Jump to content
Ajant23

Sudije

Recommended Posts

Ajant23

Nisam nijednog trenutka mislio da će Mažić suditi finale. Naprotiv, Kuipers ili Clattenburg su bili nejverovatniji izbori.

Ali, kada vidim da je Skomina sudio četvrtfinale, a Eriksson polufinale, teško mi je da se smejem sa lokalnim zezanjem sa Mažićem. Erikssonova karijera je još veća šala, mnogo veća šala...

yolo

Mažić pokraden!

...shit has hit the fan...

ali je zato kassai nagradjen bogato za desetkovanje nemaca

Ajant23

Kassai je dosta naginjao Nemačkoj u tom četvrtfinalu protiv desetkovane Italije, koja je igrala praktično bez prve postave u veznom redu. A, Humels nije igračina kao Zamer, koji je morao da dobije direktan crveni u finalu EURO-a 1996, a nije. Već je, posle faula koji je načinio kao poslednji igrač odbrane, doneo pobedu Nemačkoj protiv Čeha...

Još gore i to mnogo gore je bilo naimenovanje četvrtog sudije na Mondijalu 2006, kada je sudija koji je Materaciju dao direktan crveni za start u kome je ovaj slučajno šutno saigrača Italijana i nije ni takao nijednog protivničkog igrača  :lolol: , postavljen za četvrtog sudiju u finalu u kome je intervenisao kod glavnog sudije da uruči direktan crveni Zidanu zbog udaranja Materacija...

Kassai je iskusan sudija koji je imao svojih vrhova. Nažalost, to je sudija zbog koga je konačno prelomljeno uvođenje budalaštine od tehnologije gol-linije...

edit: Sudija, koji nije dao crveni Zameru '96, posle je sudio derbi Juvea i Intera sa kojim je krenula nizbrdo karijera Ronalda i na kraju je sve i vodilo do Kalčopolija...

Edited by Ajant23

miki.bg

Ajante, ti zaista pamtiš sve to ili imaš beleške? :D

Ajant23

Ma, jok. Volim da svi pobede, pa sam vremenom počeo da navijam za one koji to najviše zaslužuju i onda sam logično popamtio gomilu razloga za svoje afinitete...

Meazza

A zasto je tehnologija gol linije budalastina?

Ajant23

Tvoje pitanje je nekom zen, a nekome je odgovor očigledan...

MiddleClass

Čelindž je za gej sportove.

levi

Mažara bi ovo mnogo bolje izhendlovao

• Create New...