Jump to content

EP na RTS-u

Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

Boza_zvani_Pub

Otvorio bih ovaj topik o prenosu prvenstva pre svega na rts-u ali i generalno o prenosima i strimovima. Gledam ovo sa prekidima. Stojanovic je neslusljiv, izvestacen je i smara za medalju. Gde vi gledate? Jel Strajnic opet u studiju? Hoce li se nekada nesto promeniti na tom RTS-u?

Edited by Boza_zvani_Pub
  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• levi

32

• Frank Pembleton

31

• Apollo Creed

19

• kud u maglu Simoviću

18

Frank Pembleton

Jel sbb zamračuje hrt u fulu, i tekmu i emisije pre i posle?

...shit has hit the fan...

kud u maglu Simoviću

dobar je i prenos i na rts hd, samo na poluvremenu puštaju hajlatce, a ne i one grafike o kretanju igrača(kao na nfl ili nba) a bilo ih je u brazilu na wc-u

doduše, imam neku caku na tv da ubije komentatora a pojača ambijentalni zvuk

:fantom:

rts nije razočarao gledajući onaj pre show

:isuse:

I ja sam zadovoljan sa RTS HD i meni je jedino što smeta, povremeni komentari. Baš mi je žao što nisu u stanju da komentarišu na nivou gomile komentatora sa recimo Arene.

Inače, slika mi je super, nema prekida reklamama, mogu da gledam stadion na poluvremenu i da ne prebacujem na RTS 1 uopšte. Baš bi sve bilo super kada bi komentari bili malo bolji, bez političkog konteksta u širem smislu (mada od toga pati sve što više vuče na Premijer ligu, i pretpostavlja je tradiciji Serije A) i da su doskočice takve da više idu u prilog fudbalu, a manje politici (mada su i političke doskočice doneli trendovi koji favorizuju Premijer ligu)...

• Create New...