Jump to content

Chit chat

kud u maglu Simoviću

59 members have voted

1. 1. Šampion Evrope 2016 je...

• Nemačka
    • Španija
    • Francuska
    • Italija
    • Engleska
    • Portugal
      0
    • Belgija
    • Hrvatska
    • Turska
    • Švedska
    • Rusija
      0
    • Albanija
      0
    • Mađarska
    • Rumunija, Švajcarska, Slovačka, Vels, Češka, R. Irska, Poljska, Ukrajna, S. Irska, Austrija, Island...

Recommended Posts

• Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Ajant23

28

• MiddleClass

20

• Korki

19

• levi

18

Sta je vama, moze samo da se poveca broj ucesnika, na smanjivanje zaboravite. Vise utakmica, vise prihoda od TV prava, vise para od navijaca, dresova, pickih materina...

Nemanja Posrbica

Sta je vama, moze samo da se poveca broj ucesnika, na smanjivanje zaboravite. Vise utakmica, vise prihoda od TV prava, vise para od navijaca, dresova, pickih materina...

Jasno, ali ovo ne valja.

Koja je za vas najveca kradja na WC & EURO?

Za mene, Sovjetski Savez-Belgija iz Meksika i 2 gola iz ofsajda Belgijanaca. Tu je i onaj nas mec protiv Spanije, iz 1982. no da ne budem skroz subjektivan.

Moram da budem subjektivan i navedem, uz sve vec navedeno, nasu tekmu sa Spancima 2000. i rezultat 3:4. Pogurao ih je ako se ne varam, Francuz Vesije.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

gervasius twinkleminkleson

Za sad bas dosadno prvenstvo. Jedino su mi zabari simpaticni...

Hm, meni iznenadjujuce dobro do sad. Samo 1 ili 2 utakmice su me smorile [+2 nisam odgledao]. Ne pada puno golova, ali ocekivao sam mnogo dosadniji fudbal. 

Istina da je kvalitet razvodnjen, ali sustinski, nijedna se od ovih reprezentacija koje su zahvaljujuci povecanju kalifikovala na EP nije obrukala

Edited by gervasius twinkleminkleson

Ako već prihvatimo da mora biti 24 ekipe, čini mi se da je osmina finala golem fail, dobro bi bilo da se odmah pređe u 1/4 gde bi išli naravno pobednici grupa plus dve najbolje drugoplasirane ekipe. E to bi bilo krljanje a ne ovo gde 4 boda osiguravaju prolaz dalje

Pride što je 7 utakmica mnogo

Edited by dillinger

Hm, meni iznenadjujuce dobro do sad. Samo 1 ili 2 utakmice su me smorile [+2 nisam odgledao]. Ne pada puno golova, ali ocekivao sam mnogo dosadniji fudbal. 

Istina da je kvalitet razvodnjen, ali sustinski, nijedna se od ovih reprezentacija koje su zahvaljujuci povecanju EP nije obrukala

+1

• Create New...