Jump to content

Chit chat

kud u maglu Simoviću

59 members have voted

1. 1. Šampion Evrope 2016 je...

• Nemačka
    • Španija
    • Francuska
    • Italija
    • Engleska
    • Portugal
      0
    • Belgija
    • Hrvatska
    • Turska
    • Švedska
    • Rusija
      0
    • Albanija
      0
    • Mađarska
    • Rumunija, Švajcarska, Slovačka, Vels, Češka, R. Irska, Poljska, Ukrajna, S. Irska, Austrija, Island...

Recommended Posts

Хрватска има прилично отворено за финале. Скоро све јаче репрезентације су у другом делу костура.

Čeka ih Belgija u polufinalu.

• Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Ajant23

28

• MiddleClass

20

• Korki

19

• levi

18

Bolje Belgija nego Francuska, Nemačka, Italija ili Engleska :D

Тачно тако.

Требала би Хрватска далеко јер има искусне играче који не верујем да ће пући под притиском, сада су они прилични фаворити, барем до 1/2 финала.

Edited by Korki

Doduše ako dobije Portugal sutra mogu se i oni tamo naći.

Niko od gorepomenutih ne uliva poverenje a ako se već računa tradicija onda i Hrvati tradicionalno umeju sa Italijanima Nemcima čak i Englezima

Belgija sa druge strane...

Edited by dillinger

Тачно тако.
Требала би Хрватска далеко јер има искусне играче који не верујем да ће пући под притиском, сада су они прилични фаворити, барем до 1/2 финала.

Ako ćeš tom logikom, bili bi favoriti i protiv Italije obzirom da ih kao i Srbiju nije nikada tukla posle raspada SFRJ...

Takođe, poslednji put kada su se sastali sa Nemačkom na EURO-u, tukli su Nemce. Poslednji put kada su igrali četvrtfinale sa Nemačkom, isto su tukli Nemce...

Edited by Ajant23

Doduše ako dobije Portugal sutra mogu se i oni tamo naći.

Niko od gorepomenutih ne uliva poverenje a ako se već računa tradicija onda i Hrvati tradicionalno umeju sa Italijanima Nemcima čak i Englezima

Belgija sa druge strane...

Треба они да дођу до Белгије а и ту су равнорпавни ако не и бољи. Њима је проблем ако пукну под притском против Пољака/Швајцараца/Словака.

Ко зна можда и не буде тако добро за Хрвате у жребу, можда налете на Португал. Мислим да би Португал сутра могао лагано да тактизира на нерешено за треће место у групи. Мислим да их то води у горњи део костура и мислим да ће то и покушати, Мађарима исто одговара. Али могу и на прво да иду, исто иду у горњи део мада онда вероватно на Белгију у 1/8 финала, видећемо.

Edited by Korki

Сада сам видео да Португал игра своју утакмицу пре групе Швеђана и Ираца, неће смети да калкулишу са нерешеним јер могу да испадну. Добро се отворило Хрватим баш све.

По ономе што сам видео, ништа посебно, али имају неколико квалитетних играча који у сваком тренутку могу да бљесну. Таква је и Хрватска, која до сада боље делује као тим од Португала. Код Хрвата зависи јако пуно од средине. Зависи колико су физички спремни играчи средине да и даље врше јак пресинг на противничке играче и контролишу лопту.

Сада сам видео да Португал игра своју утакмицу пре групе Швеђана и Ираца, неће смети да калкулишу са нерешеним јер могу да испадну. Добро се отворило Хрватим баш све.

Nema sanse da ispadnu sa iksom, sta god da se desi posle. Albanija i Turska imaju 3 boda i goru gol razliku.

Edited by JohnnyD
MiddleClass

vi i dalje mislite da je engleska neka ekipa

+1

Ne mogu da vjerujem da citam ove strucnjake sto kazu da je sreca sto hrvatska ne igra sa englezima.

Ako ste mislili da su englezi srecnici izvinjavam se!

JohnnyD

Да, у праву си, може да се деси да Протугал буде трећи.

Edited by Korki

JohnnyD

Да, у праву си, може да се деси да Протугал буде трећи.

Jel imaš neko objašnjenje za ono što si srao juče za Ruse?

Edited by levi
  • Create New...