Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

 

iako ne pamtim ni sekund njegove igre, znam za ushićenje koje su svi pokazivali kada su mi pričali o njemu

 

 

vecna ti slava majstore

:cry:

+1

Evo imas ovde jedan sekund sa 26.derbija ...

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Nek je vecna slava Vladici Kovacevicu

 

GOTOVO: Partizan prodao Sašu Lukića za 1.500.000 evra!

Lukić je večeras otputovao u Italiju, gda ga u petak jutro čekaju lekarski pregledi i potpis petogodišnjeg ugovora sa Torinom. Prema našim saznanjima, Partizan će na ime obeštećenja dobiti 1.500.000 evra odmah, plus 300.000 evra u slučaju određenih bonusa. Ovo je prvi odlazak iz Humske 1 ovog leta na kojem je klub zaradio, pošto su svi igrači dosad odlazili posle raskida ugovora ili bez obeštećenja. 

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/gotovo-partizan-prodao-sasu-lukica-za-1-500-000-evra/141920

 
Link to comment

 

On je potpisao ugovor na četiri godine i u petak će biti predstavljen u Humskoj.

 

- Nisam ni trenutka razmišljao o ovom transferu, Partizan je najveći klub u Srbiji. Ciljevi se znaju, osvajanje titule prvaka i trofej Kupa. Što se tiče ličnih uslova, sa upravom crno-belih sam se dogovorio bukvalno za minut. Bilo je priča da ću pre mesec dana preći u Partizan, ali sam hteo da ispoštujem Čukarički i odigram kvalifikacije za Ligu Evrope - rekao je Stevanović za "Blic".

Link to comment

Beogradska reakcija ga je volela jer je licio na kralja Petra i tiho uzdisala sto ne igra za Zvezdu.

 

Ovo ni GTR ne bi smislio.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...