Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

u nedostatku evropskih utakmica ganjate vremeplov, postali ste prepisivaci :P

 

nego, uvek me je zanimalo zbog cega se kao glavni krivac uvek spominjao Boja kod ispadanja od Petrazalke a nikad niko o Batici i Brni da kaze koju rec

 

Zato što nismo dali gol na 2 utakmice plus extra time, nešto kao sada slično. I onda je promašio penal koji je trebalo biti poslednji.Mislim redosled promašaja je manje više nebitan ali ostane u glavama

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Promasio je zicer i u Slovackoj za pobedu.

Bjeka nije hteo da dovede napadaca, valjda je kao pregovarao sa Elberom ili je to bilo kasnije nisam siguran, a njemu zena nije dala da dodje u Beograd :D

Edited by El Patron
Link to comment

voleo bih da mi neko objasni kako od onako atomske igre protiv poljaka ovde spadnemo na to da ne možemo da se sastavimo protiv onih nesretnika iz bačke

:(

vrlo jednostavno. Poljaci su bili prva zvanicna tekma, igraci su usli u sezonu napaljeni i zeljni fudbala. onda smo omasili pet mrtvih sansi, pa je samopouzdanje palo. onda su Poljaci uvideli gde su gresili, podigli agresivnost a mi smo nestali na terenu, bas kao i pomenuto samopouzdanje. onda smo lose izvodili penale i skenjali se skroz ispavsi u sezoni kupanja. onda je dosla Backa, gde smo eto bili fizicki prisutni. sve u svemu sjebali smo se i pre no sto poce sezona. sta ce nama protivnici kad imamo sebe same. muka najveca.

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Edited by Ted
Link to comment

ima neki jankovic ili nesto na j?

taj toliko davi loptu,slab fizicki,uspori nam svaku akciju..

jopet mi se dopao ridji.napredovao je.bar ume da trci,menja ritam.osnovne stvari ali za nase igrace veliki uspeh

Link to comment

Ima, mozda davi loptu ponekad, samo ne bih rekao da je fizicki slab, igra i defanzivu za razliku od Mihajlovica.

Nije igrao protiv Backe zbog povrede valjda, a protiv Zaglebja se pokazao sasvim solidno, tamo mozda malo slabije, ali su ga i tukli dobro.

Link to comment

...samo ne bih rekao da je fizicki slab...

:blink:

momak je sveukupno izdrzao mozda jedan duel na nogama u dve utakmice s poljacima. u ovom timu partizana tesko je naci ijednog fizicki inferiornijeg igraca... gde nam je pritom ovaj segment standardno, blago receno, problematican.

 

mali super mulja loptu, al' sta mu vredi kad niti nije toliko brz da umakne, nit dovoljno jak da ostane na nogama u duelima s popularnim mesarima. najgore u celoj prici je sto ce od domacih sudija, velom postovalaca padavicarskog stila, imati prilicnu protekciju. kako to izgleda u evropi, videli smo prosle nedelje.

 

ako misli da bilo sta vise uradi u karijeri mali mora mnogo vise da radi na snazi i brzini.

Link to comment

moze on da izdrzi duel, nego je naucen ili mu je to u genima da pada uvek (Babovic mu je bioloski otac)

to kod njega je do glave, ne do tela

Link to comment

 

 

odavno tvrdim da je đani ćurčić idealno rešenje. visoki presing na poslednju liniju protivničke odbrane i bog da nas vidi

Link to comment

dobar je janković meni se najviše svideo od celog veznog reda ne računajući evertona

 

on the other hand morao je da da gol u bg-u ta njegova šansa je bila najbolja

Link to comment

Od Radovica je i Salo Ilic trenutno bolja opcija, ocekujem da se popravi dosta za jedno 2 nedelje. Ne znam gde Tomic vidi Leonarda, protiv Backe je igrao 2.pol umesto Mihajlovica. Jankovic je unapredjena verzija Babovica.

Edited by El Patron
Link to comment

To sam procitao od nekih drugih ljudi, da ih podseca igrom na njega, samo sto se brze oslobadja lopte, nisam jedini koji je to primetio.

Leonardo je igrac koji preuzima odgovornost, ne krije se od lopte. To se odmah videlo za tih 45.min. koliko je igrao, cim je usao odmah je uzeo da sutira sl. udarac.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...