Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Moze, ali ima vec 32 godine. Nema od njega nista, to sam napisao ovako bezveze jer mu istice ugovor, a dobar je igrac.

Kad bi mu ponudili dobre pare mozda bi i razmislio, ovako nista od toga.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Nisam imao prilike da gledam Metalac, samo ono što je odigrao za reprezentaciju. Verujem ti da je ok. Sa druge strane, to što on deluje najozbiljnije mnogo govori o dosadašnjem prelaznom roku.

 

Pravo da ti kazem nisam ni ja obratio paznju, dok nije zimus na preporuku valjda Rajevca Sedlar slovio kao jedno od glavnih kandidata da bude nas novi stoper. Na kraju od toga nije bilo nista, dosao je Edson, a ja sam gledao da bacim pogled na sta decko lici i iako sam prvo bio skeptican, uopste nije nezanimljiv igrac. Posrbica je valjda i napsao koju rec o njemu na nasoj temi u doba zimskog prelaznog roka. 

 

Ono sto mene cudi je da gomilate igrace koji su se na neki nacin afirmisali u JSL, ali nisu bas mladunci (Djurickovic, Radin i ovaj Sedlar po 25, Miletic 26, Marjanovic 28) a nisu ni neki dokazani kvalitet. Mislim ok je dovesti nekog igraca u tim godinama ako ocekujes da pravi razliku, ali dovesti ih ovoliko... 

 

Konkretno meni je Djurickovic prilicno lose resenje. Spor je, trebalo bi da ima solidnu kotrolu i preciznost lopte, ali je prakticno od ozbiljnog fudbala iza njega 2 godine u Radnickm iz Nisa (u KG je skupio 15tak utakmice bez nekog ucinka). I tu sam cuo da ga hvale, ali kad god sam gledao (a nije da nisam) on je bio toliko nevidliv da bi se Deksa Milovanovic postideo. Za Miletica sam cuo, nije da sam ga primetio nesto posebno, ali Javor obicno ima pristojne bekove, pa to moze da bude intresantna kocka. Ali onda bacim pogled na njegov klip i zapitam se da li je lud ili corav, pa ne vidi da treba da otpusti lika koji mu je pravio klip, ili stvarno nema nista bolje od onoga da stavi na YT?

O Radinu ne znam sta da kazem. Decko ima CV jos malo pa kao famozni duh Zvezdine svlacionice Igor Mijovic :)

Marijanovic cak deluje kao najozbiljnije pojacanje. Imao je nekih veoma zanimljivih partija, a ja se ne secam kada je neko u ovoj ligi dao 5 golova na jednom mecu... mozda Sasa Markovic dok je igrao za Zeleznik? Ima bas dobru pracku kad mu se ostavi prostor da sutira i prilicno je borben. Ne znam gde ga planira Tomic ali bih rekao da bi bio ok zamena za Brasanca. 

 

Istina, Ilijev je najavio 10tak pojacanja pa verovatno ona prava tek slede, ali ovo za sada deluje ko Bunjin prelazni rok... doduse Bunja nije imao ni cvonjka pa niej ni mogao bolje, a Ilijev planira za 10tku da da neke stotine hiljada evra, tako da nije bas isto. 

 

Sto se komparacije Stevanovic vs Djurickovic tice, mislim da je bolje bilo pokusati da se ozivi Stevanovic koji nikako nije duduk, nego da se nade polazu u Djurickovica, jer nikako nije bolji igrac od Alena. Drugaciji tip igraca su, mada je i pored toga moguce napraviti poredjenje. 

 

Sto se tice Rukavine, ako dodje lud je. BAs zato sto ima 32 godine i igra mozda i najbolje u karijeri. Odigrao je vise od 30 utakmica u sezoni za ekipu koja je izborila LS. Sve i da ne zele da ga produze (a nije nemoguce), posel ovakve sezone ali i igre moze da zabode jos jedan mastan ugovor, mozda i najbolji u karijeri... A i ne vidim sta ce vam, bar bekova imate na kilo... 

Link to comment

ladno smo se pretvorili u jedan mali, skrušeni klub koji čeka da prođe ova pošast zvana aleksandar vučić. kao u doba gestapoa. samo što ćemo se načekati jer će vučić vladati sigurno još 5 do 10 godina ako ne i više.

Link to comment

iiiiiidemooo. stigao je novi žuka  :Hail:  neka se svima tresu gaće od straha!!!

 

S obzirom da je, pre Mladosti i Voždovca, ovaj Novosađanin igrao još za Jugović, Sentu i Radnički iz Nove Pazove, razumljivo je što je dolazak na Topčidersko brdu okarakterisao kao “veliki korak napred u karijeri”.
Ne plašim se odgovornosti, jedva čekam nove izazove. Nadam se da ću se što pre spremiti i dočekati takmičarske utakmice”.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/radin-u-humskoj-na-ovom-mestu-sledece-godine-cemo-pricati-o-ligi-sampiona/137292

14650382931009.jpg

Edited by BlackGeorge
Link to comment

 Pantic usao slucajno u Ivicinu kancelariju i cuo je da on i Tomic raspravlaju koga hoce , a koga nece. Kao imaju potpunu autonomiju... Pantić  :ziga: :Hail:

Link to comment

Milina je slusati Ilieva kad predstavlja pojacanja. Mogu da zamislim sta ce da prica kad dodje neki stranac.

 

Edited by El Patron
Link to comment

iiiiiidemooo. stigao je novi žuka  :Hail:  neka se svima tresu gaće od straha!!!

 

S obzirom da je, pre Mladosti i Voždovca, ovaj Novosađanin igrao još za Jugović, Sentu i Radnički iz Nove Pazove, razumljivo je što je dolazak na Topčidersko brdu okarakterisao kao “veliki korak napred u karijeri”.

Ne plašim se odgovornosti, jedva čekam nove izazove. Nadam se da ću se što pre spremiti i dočekati takmičarske utakmice”.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/radin-u-humskoj-na-ovom-mestu-sledece-godine-cemo-pricati-o-ligi-sampiona/137292

post-311-0-83701700-1465040223.jpg

Majko mila, kao audicija za zvezde granda po onim selima , ovaj je kao prosao :isuse: ...

Edited by Geo
Link to comment

Bila bi ludnica ako bi uspeli da dovedu Djurdjica ili Devica, obojica ne kriju da su navijaci Partizana, a i obojica su u Srbiji igrali za Vozdovac.

Devicu za 6 meseci istice ugovor sa Rubinom. Ja sam vise za njega iako je stariji 2 godine.

Link to comment

Iliev je lud ko konj. 

“Radimo i na dovođenju dve “devetke”. Pregovori su u završnoj fazi. Lome se koplja oko detalja, ali nekad su i sitnice velike. Tražimo vanserijske igrače, a ne možemo mnogo da ih platimo. Ako su pare jedino merilo onda se slažem da ne možemo nijednog od ovih da dovedemo. Opet, smatram da je grb Partizana vredniji od novca”.

 

"Радин је један од играча који се спомињао као потенцијално појачање. На крају смо успели да га доведемо. За њега није потребно посебно представљање, он је тип играча који прича сам о себи, тачније његове игре. Он је био мотор сваке екипе у којој је играо, а то од њега очекујемо и у Партизану. Све оно што је у претходних шест месеци урадио у Вождовцу, поготово у великим утакмицама, верујемо да ћемо видети и на нашем стадиону."

 

Kad ga slušam imam utisak kao da čujem lokalnog tipa navučenog na gandžu već više od 10 godina.

 

Ok, ajde da kulturno poželim Radinu da bude makar 50% Žuke, a ne da ga za godinu dana upoređujemo sa Ivanom Petrovićem kojeg još uvek ne možemo da se otarasimo.

Link to comment

Milina je slusati Ilieva kad predstavlja pojacanja. Mogu da zamislim sta ce da prica kad dodje neki stranac.

 

 

Od 18:30, kada ga intervjuiše Biljana, vizuelno deluje kao da mu je ona neka učiteljica a on malo đače koje kreće u školu.  :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...