Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

što su mu dali nezahvalnu ulogu da testira nova sedišta za klupu za rezervne igrače, ono koliko se i kako pomeraju nasloni, jery udobno za primicač i ostalo. a on vidi, kao i velika većina, da je bolji od vulićevića.

 

i ja mislim da je bolji ali kada igramo protiv timova koji imaju kakvu takvu želju da nas napadnu. protiv superligaške boranije je neupotrebljiv. a mislim da mu je i dodatni signal da je u zapećku bilo i davanje kapitenske trake vulićeviću kada je izašao brašanac.

Link to comment

s obzirom da je bila prva zvanična tekma meni su utisci vrlo pozitivni. na igru mislim, ne na činjenicu da smo promašili pet mrtvih šansi. prošlogodišnja premijera protiv one Dile bila je znatno lošija, u smislu igre koju je ekipa pokazala.

 

razloga za pljuvanje realno nema, ovi Poljaci nisu ipak neki paceri sa Gibraltara ili iz Lihtenštajna, ostvarili su visok plasman u ligi znatno jačoj od naše.

 

naročito dobro delujemo po krilima sa Necom i ovim Jankovićem, koji mi je generalno otkrovenje jer ga u životu gledao nisam. još Brazliac kad uleti tu, deluje da će sredina biti znatno znatno bolja nego prošle sezone.

 

greota bi bila da ispadnemo od Poljaka, dosta smo bolji.

 

I ja ocekujem da pregazimo poljski Javor ko plitak potok. S obzirom kako smo izgledali na premijeri, gledacu na sve nacine da zamenim cetrvrtak za neki drugi neradni dan, da bih ko coek mogao da gledam kako Tuta, usprkos razuralenoj internet rulji, rastavlja poljake na sastavne cinioce.

:naughty:

Link to comment

ako krenu hrabrije, jebacete ih ruzno. slabiji su od vas, i jedina sansa im je da odigraju kao u prvoj utakmici, da se uzdaju u vasu jalovost i nedovoljnu spremnost pojedinih igraca, i da nesto izbunare na konto bolje fizicke pripreme

Edited by Nikodije
Link to comment

Poljaci lagano pobedili 4:0 u prvom kolu njihovog prvenstva, plasim se da mnogo bolje(hrabrije) igraju na svom terenu ...

ima li kakvih hajlatca™

 

đorđije?

Link to comment

mene plasi scenario u kome mi povedemo, a onda ono, klasicno srpski/partizanski izbatadjorisemo i ispadnemo.

poljaci mozda jesu sirovine, al' su svi srcani, sto mi imamo obicaj da potcenimo i u vecini nekih slicnih skorijih situacija se nismo najbolje provodili.

dodatno, i pored prilicno bolje igre iz prvog meca, nemamo nikakvu prednost - cak da i kilavi napad i nabode jedan, odbrana je nazalost uvek spremna da primi bar 1 vise :(

Link to comment

ima li kakvih hajlatca™

đorđije?

Kako znas da sam gledao utakmicu :D

 

Jeste, dali su 4 gola, ali mogli su lagano i da prime 3. Los je to fudbal bio, po mom misljenju nesto izmedju nase super i prve lige.

Nemam sta bitno da kazem osim da, ako se otvore, napunicemo ih kao sarmu :D

Ja sam ipak misljenja da to nece smeti jer, sto je bio atletico bilbao za nas, to smo mi za njih.

Predvidjam nasu pobedu ako pocnemo da realizujemo svoje sanse. Ako ne, onda ce biti cupavo.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Bar znam sad da treba igrati da ova Korona nesretna prima 3 po meču ove sezone

 

hahaha ma idi, isto sam pomislio...

+100

 

priznajem im ovu kornu' sve ostalo djubre...

 

jos par dana pa filovanje 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...