Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Leonardo jeste nepoznata jednacina u ovom trojstvu koje je izaslo sinoc.

 

jedan od njih ce da sisa, a svi su dovedeni da igraju, bice zanimljivo, sa tim sto ne bih otpisivao ni Alena. 5 odlicnih igraca a prostora za tri samo :)

sto se kaze, slatke muke :F

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

meni brasanac deluje kao visak u ovom timu partizana, defanzivno everton pokriva sve, a brasnjavi bas i nije neki ofanzivac. bolje umesto njega da imate jos jednog kvalitetnog ofanzivca. ali ne, srpski trener ne bi bio srpski trener kada i protiv 1 zaglebja ne bi igrao sa dva zadnja vezna

 

Tomic je ziheras. Ne daj boze da je uveo drugog spica, kad smo ostali sa igracem vise. To bi bio skandal.

Link to comment

ne znam da li je ziheraš, al mi je logično da u ključnoj™ utakmici ne isprobavaš igru u formaciji koju nisi igrao niti jednom na pripremama. sad zašto je nije igrao to je već drugo pitanje, jbg. ni barsa nema plan b™

Link to comment

nakon sto dobijemo Poljake u revansu sa 3-0 (Neca 2 i Gogua) sa Dancima ca biti lakse.

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

 

Norvežane sam često igrao na kladzi , znaju baš fino da igraju kod kuće , imali su i par ubedljivijih pobeda. Mislim da će oni proći u tom dvomeču.

Link to comment

nema ovo zaglebje bogzna cime da vas napadne, mislim da ste malo isprepadani. njihova sansa je to sto su bolje fizicki spremni, pa eventualno u nekom finisu to da iskoriste ako se do finisa bude doslo sa 0:0. u principu jednim golom resavate, samo ga treba dati.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ionako je bilo vreme da se okrenemo prvenstvenim obavezama :frust:

kakvim obavezama, vidis da kazu da smo sigurno drugi

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Link to comment

kakvim obavezama, vidis da kazu da smo sigurno drugi

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

 

pa realno jeste, cuka i vosa ne mogu da vas ugroze.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...