Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Mi u ovakvim situacijama najcesce zaseremo

+1

 

mora i penal pride da ih načnemo

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Mislim da ovo prolazite taman nekim cudom izgubili veceras. Ovi deluju ko da bi laganeze ispali iz nase nesrecne lige.

 

Nisam ni sanjao da je fudbal u Poljskoj bas u tolkom pimpeku.

Edited by katamaran
Link to comment

Mislim da ovo prolazite taman nekim cudom izgubili veceras. Ovi deluju ko da bi laganeze ispali iz nase nesrecne lige.

 

Nisam ni sanjao da je fudbal u Poljskoj bas u tolkom pimpeku.

 

Škendija lagano izbacila Crakoviju a Piast gubi od Geteborga kući 2-0 , meni se čini da im je liga baš slaba.

Link to comment

Škendija lagano izbacila Crakoviju a Piast gubi od Geteborga kući 2-0 , meni se čini da im je liga baš slaba.

Ukupna vredsnost lige po tm skoro ista ko nasa - 115 i 116 miliona. Na osnovu rezultata bi se reklo da smo nasli i gore od nas  :thumbsup:

Link to comment

Mislim da ovo prolazite taman nekim cudom izgubili veceras. Ovi deluju ko da bi laganeze ispali iz nase nesrecne lige.

 

Nisam ni sanjao da je fudbal u Poljskoj bas u tolkom pimpeku.

Druga će utakmica biti u Poljskoj totalno... ako ne pobedimo večeras biće vrlo čupavo tamo.

Link to comment

Druga će utakmica biti u Poljskoj totalno... ako ne pobedimo večeras biće vrlo čupavo tamo.

Ne verujem. Lagano dobijate tamo.

Link to comment

Da smo ovo, da smo ono... Problem je u tome što nismo, a postoji i vrlo konkretan razlog zašto nismo. Zato što nismo u stanju da damo gol ni selekciji forumskih fudbalera a kamoli nekim poluprofesionalcima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...