Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Već sutra finiširamo dvomeč sa laganih 1:3, Ilijev posle objašnjava koliko je nerealno bilo šta očekivati od kluba koji na vreme nije angažovao plejmejkera i štopera. Odoh sad u snove pa da probam da izbunarim neki bolji skor.

Link to comment

hoćemo li i mi da se bahatimo i otvaramo poseban topik o evropi ili nema potrebe? pošto vidim da nas manje-više boli uvo što za manje od 24h igramo prvu utakmicu u evropi.

 

Odigraćemo ukupno dve tako da ne vidim razlog za preterano interesovanje a još manje za poseban topik. Komšije sa druge strane treba razumeti ali isto tako treba i pripremiti koju reč utehe kada im taj topik tragično zamre u cvetu mladosti.

Link to comment

A da se otvori poseban topik o utakmicama koje su forumaši sanjali prethodne noći?

ja sam sanjao da menjam prozore, što će reći da nam duva promaja u odbrani

milenković umesto balažica, ostojić umesto pijanca

Link to comment

Odigraćemo ukupno dve tako da ne vidim razlog za preterano interesovanje a još manje za poseban topik. Komšije sa druge strane treba razumeti ali isto tako treba i pripremiti koju reč utehe kada im taj topik tragično zamre u cvetu mladosti.

 

za razliku od vase dve, mi cemo odigrati sigurnih sest, tako da nas evropski topik ima neko opravdanje  :p

Link to comment

50 Šaranov, 4 Vulićević, 7 Mihajlović, 8 Brašanac, 10 Radović, 14 Bogosavac, 25 Everton, 31 Milenković, 40 Đurđić, 51 Gogoua, 95 Janković

 

jbni posao

:mad:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...