Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Ko je sudio?

Dušan Maksimović iz Novog Sada.

Hajduku je trebala pobeda na Karaburmi, ali su igrali samo 1:1. Partizanu je to bila prva titula posle dosta vremena, 15tak godina valjda.

edit: 11 godina, od titule koja ih je dovela do finala KEŠ.

Edited by Sokrat
Link to comment

Sanjao sam da smo pobedili 5-1, ali Sevilju. Prva 2 gola smo dali posle kornera, prvi Djurdjic, a drugi Bozinov, oba glavom. Jankovic promasio zicer za 6-1 u 90. min. toga se samo secam :D

Ako je mogao mrtvi Zrinjski da odigra 1-1 protiv Legije, valjda mozemo i mi da dobijemo ove.

Edited by El Patron
Link to comment

Sanjao sam da smo pobedili 5-1, ali Sevilju. Prva 2 gola smo dali posle kornera, prvi Djurdjic, a drugi Bozinov, oba glavom. Jankovic promasio zicer za 6-1 u 90. min. toga se samo secam :D

Ako je mogao mrtvi Zrinjski da odigra 1-1 protiv Legije, valjda mozemo i mi da dobijemo ove.

Подели то што узимаш и са нама нишчим духом. Како је теби одлично. [emoji1]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ma razmisljao sam o ovoj utakmici pre spavanja, pa mi doslo da sanjam tako nesto, nije mi prvi put. 

Secam se da sam gledao preko tv-a, bio je neki multi prenos, zato i nisam video sve golove :D

 

Sutra ocekujem da Brasanac koji je bio najgori na pripremama odigra dobro, ipak mu je ovo mozda poslednji voz za prodaju u neki malo bolji klub. Jbg trebali su da ga prodaju kad je bio odlican posle Steaue, samo da su ga prodali onda bilo bi, bolje da su sacekali zimu ili leto da mu skoci cena jos :D

Edited by El Patron
Link to comment

hoćemo li i mi da se bahatimo i otvaramo poseban topik o evropi ili nema potrebe? pošto vidim da nas manje-više boli uvo što za manje od 24h igramo prvu utakmicu u evropi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...