Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Tomic posredno priznao da se zajebao sa dovodjenjem leonarda. Dao je izjavu zurnalu da je nespreman i da nece skoro na teren. Potreban mu je poduzi rad sa kondicionim trenerom.

Znaci nasa najskuplja letosnja akvizicija, igrac "kakvog dosad nismo imali na nasim terenima" je nespreman za igru u najbitnijem periodu, kada se odlucuje o celoj sezoni i zaradi preko lige evrope. Ne treba zaboraviti da je i za njegov dolazak isti taj tomic insistirao.

Po meni jos jedan uzasno los potez ilijeva i tomica.

S obzirom kakve kratere imamo na stoperskim pozicijima, sad su nam potrebna mozda i 2 stopera a ne jedan, sudeci po poslednjoj pripremnoj utakmici sa ozbiljnijim protivnikom.

 

Dobro, bice spreman za oktobar, tada nas cekaju najbitnije utakmice u ligi evrope. Taman ce tad i Mire poceti da lici na profesionalnog sportistu.  Ovo ostalo do tada mogu i ovi momci iz radnickog.

Link to comment

Posle dve nedelje provedene na pripremama u Poljskoj i pet odigranih utakmica, trener Partizana Ivan Tomić je prelomio i odlučio koji tim će istrčati sledeće nedelje na megdan Zaglebju u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.


Tomićev izbor je sledeći: Šaranov – Vulićević, Gogua, Balažic, Bogosavac – Radović, Everton, Brašanac – Janković, Đurđić, Mihajlović.


– To je najverovatnije tim za premijeru. Verovatno. Korekcije su uvek moguće

Link to comment

bandalovski>vulićević

 

a šta je sa onim levim bekom izbosne što smo ga doveli. nije delovao loše protiv ausburga tamo, ako me sećanje ne vara

:unsure:

Link to comment

Ne racuna se na Subica, trebao je da predje u Zeljeznicar, ali nisu imali da ga plate. Tu su Miletic i Bogosavac.

Nemanja Petrovic otisao u Portugal, potpisao sa Caves.

 

Inace Krakovija koja je slicnog kvaliteta kao Zaglebje, imali su isto bodova, ispala od Skendije ukupnim rezultatom 4-1.

Kad sam ja pricao da je poljska liga slicna kao nasa neki su se smejali.

Edited by El Patron
Link to comment

bandalovski>vulićević

 

a šta je sa onim levim bekom izbosne što smo ga doveli. nije delovao loše protiv ausburga tamo, ako me sećanje ne vara

:unsure:

 

takođe je interesantno da ne igra marjanović umesto brašanca koji nije pokazao apsolutno ništa na pripremama. kao da se smorio od partizana...ali moraju da ga prodaju, pa će biti u izlogu.

Link to comment

Inace Krakovija koja je slicnog kvaliteta kao Zaglebje, imali su isto bodova, ispala od Skendije ukupnim rezultatom 4-1.

Kad sam ja pricao da je poljska liga slicna kao nasa neki su se smejali.

Krakovija nije ni blizu Zaglebja po kvalitetu. Niti je Skendija ista ekipa od pre nekoliko godina.

Ali da ne gusimo temu

Link to comment

Nisam odgledao ni jedan ceo njihov mec. Naravno.

Ali dovoljno sam upucen u poljski fudbal da znam da ce Zaglebje u ovoj sezoni biti 12+ bodova ispred Krakovije.

Link to comment

Krakovija nije ni blizu Zaglebja po kvalitetu. Niti je Skendija ista ekipa od pre nekoliko godina.

Ali da ne gusimo temu

 

Kad se pogleda ovako po igracima, rezultatima prosle sezone, ne vidim po cemu to Krakovija nije blizu Zaglebja po kvalitetu. 

 

http://www.transfermarkt.rs/zaglebie-lubin/startseite/verein/168

http://www.transfermarkt.rs/cracovia-krakow/startseite/verein/5689

 

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/tabele/?tid=353k7

Link to comment

Ne brinu me uopste Poljaci. Brine me na sta ce da lici nasa zadnja linija i pogotovo defanziva na sredini. Ako krenemo da primamo pacerske golove, kao sto umemo, moz nas izbaci i onaj tri pene.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...