Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

ne znam u čemu je fora, jel leonardo rekao da je navijao za zvezdu ili?

 

ma ne, nego el patron se uspinje da nekim intervjuima dokaže da đuričković nije navijao za zvezdu već za partizan, iako je igrao u mlađim kategorijama zvezde.. piše ti malo iznad, ako te ne mrzi da tražiš.

 

smara to opasno, nebitno je stvarno. ja se samo nadam da će dokazati da je pojačanje za partizan, da da doprinos što više i to je to.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Ni Patron ni ja se ne upinjemo da bilo sta dokazemo (realno ni nemamo pojma) Otprilike se slozismo da je ovo klasicno proseravanje igraca kad potpise za neki klub.

 

A slazem se da je nebitno za koga navija. Ne bih nikad doveo Drazica u Zvezdu koji se izvinjava grobarima kad vam da gol al mi nimalo ne smeta sto je ovaj levi bek sto je dosao partizanovac. Prevaspitacemo ga.

 

U svakom trenutku ima cigana u Partizanu i grobara u Zvezdi.

Edited by katamaran
Link to comment

Ja ne dokazujem nista samo sam postavio taj njegov intervju. Jedan sam od retkih kojeg ne interesuju te price ko za koga navija vec kako igra.

Cak nisam imao nista protiv ni da potpise golman Stevanovic koji se slikao sa Savijom i isao na sever, a ti si postavljao te slike.

Link to comment

Ja ne dokazujem nista samo sam postavio taj njegov intervju. Jedan sam od retkih kojeg ne interesuju te price ko za koga navija vec kako igra.

Cak nisam imao nista protiv ni da potpise golman Stevanovic koji se slikao sa Savijom i isao na sever, a ti si postavljao te slike.

 

to sam postavio iz zajebancije.

 

a baš bih voleo da takav igrač dođe u partizan i odbranama dokaže svu tu nebitnost da li je okoreli navijač ovog ili onog kluba.

 

opet, sa druge strane, branio je u prvom kolu kvalifikacija liga evrope, pa sad i nije nešto poželjan...osim ako se to ne briše kada prođu timovi u grupe.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

ma to da je navijao za zvezdu može samo prednost da bude, janičari su najbolji vojnici, dokazano više puta.

 

volkov je bio baš cigan, navijač, išao na akcije sa njima pa mu ništa nije falilo da postane zadrti grobar dok je igrao za nas

Link to comment

Partizan: 50 Šaranov,  4 Vulićević, 51 Gogua Cedrik, 6 Balažic, 14Bogosavac,  25 Everton, 8Brašanac, 95 Janković, 10Radović, 7 Mihajlović, 40Djurdjić.

Klupa: Kljajić, Bandalovski, Miletić, Ostojić, Milenković, Lukić, Marjanović, Đuričković, Stevanović Alen, Ilić, Božinov.

 

Verovatno Tomic planira ovaj sastav i na prvoj zvanicnoj utakmici, samo cini mi se da je Bozinov spremniji od Djurdjica, a Miletic bolji u defanzivi od Bogosavca. Marjanovic je mnogo bolje odigrao pripreme od Brasanca, plus je mnogo konkretniji u napadu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=2Tzuk2XLZ78

Edited by El Patron
Link to comment

ja gledam 15 min

:(

 

e

uopšte, ovo što sam gledao od pripremnih utakmica. dobar je i janković

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Mozda najslabije poluvreme na pripremama. Jedino nesto igraju Djurdjic, Everton i Bogosavac, ostali se i ne trude bas nesto.

Nisu ni ovi Rumuni los tim, bili su malo bolji u 1. pol.

Link to comment

Nisu ni ovi Rumuni los tim, bili su malo bolji u 1. pol.

Sledeci na tabeli posle onih nasih Pandura al sa solidnm bodovnim zaostatkom

Edited by katamaran
Link to comment

Djurdjic se dobro pokazao danas. Bio je malo pre penal rekao bih cist nad Brasancem.

Usao Sale umesto Radovica.

 

3-1 za rumune velika greska saranova 

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...