Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

ja verujem ivici. i ako ode lijunardo, valjda smo u stanju da nabodemo kakvog joga bonito-a za te pare

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

ja verujem ivici. i ako ode lijunardo, valjda smo u stanju da nabodemo kakvog joga bonito-a za te pare

Naravno da nismo u stanju da ponovimo takav user , posebno sto je Leo dosao kao slobodan igrac ... Ja bih mu ponudio blanko cek, bolje jedan siguran sto pravi razliku nego autobus macki u dzaku ...

 

p.s. Svakako, muljatorima iz uprave mnogo vise odgovara veci promet i neprestane trange-frange™

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

kleo, medo, dijara, juca, leo, everton, rzasa, eme

moreira i taribo mu dodju neki već dokazani igrači

 

i nije da ne ubadamo sa strancima. ako je istina da paok nudi da otkupi ugovor, malo mi tu možemo šta da učinimo

više da se molimo dobrom alahu da ivica (opet) ubode

Link to comment

Ma moze se dovesti, samo tesko da ce neki igrac ponoviti takvu sezonu kao sto je on. Skoro svaki njegov gol je bila majstorija neka.

Mi da smo doveli Kangu i Ruiza, kladim se da bi kod Nikolica odigrali dobro. Za pare od Leonarda mogu da se dovedu 2 kvalitetna igraca i jos da ostane dosta. Treba naci dobrog, a slobodnog igraca.. takvi uvek cekaju kraj prelaznog roka i najbolju ponudu, a nama treba odmah na pocetku kvalifikacija.

Dovesti 2 solidna stranca, koji su igrali u evropi, nikako neke direktno iz Brazila, jer sve sto iole vredi je vec u Portugalu.

 

Izjavio je juce Iliev da vec  odavno ima u planu neke igrace.

Pantic napisao u komentaru da ostaju sva trojica Everton, Djurdjevic i Leonardo. Ja licno mislim da je realno da ostane samo Everton i to do kraja karijere u Partizanu, ipak sutra puni vec 29.godina, tesko da ce neko za njega dati milione. 

Edited by El Patron
Link to comment

kleo, medo, dijara, juca, leo, everton, rzasa, eme

moreira i taribo mu dodju neki već dokazani igrači

 

i nije da ne ubadamo sa strancima. ako je istina da paok nudi da otkupi ugovor, malo mi tu možemo šta da učinimo

više da se molimo dobrom alahu da ivica (opet) ubode

Samo je Moreira bio igrac koji pravi vidnu razliku na nasim pasnjacima, ali on i spada u usere na svakih deset godina...Klea iz druge portugalske lige su dovele komsije ali su bile dovoljno glupe da mu ne otkupe ugovor i ako je pokazao da je ubica jos kod njih ... Ostali svi nabrojani su pristojni igraci ali ne prave razliku i slixnji njima se mogu izbunariti . Da, Leo ima klauzulu ali opet se na prvom mestu on pita, ako mu ponudis bolje uslove od recimo nekog Paoka ne vidim zasto ne bi ostao ?

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Opustite se da prodje ova zadnja utakmica i uzivajte u igri Leonarda i Djurdjevica, pa ce biti vremena za prelazni rok. 

Mada i ja sam pisao gore o transferima. Ne vredi lupati glavu o tome jos sad

Link to comment

+1

 

čekamo da se kup završi, pa novosezonski topik moce vukotića

Nek el patron otvori osecam da ce nas uvesti u ligu šampiona.

Inace kad smo kod toga: 2003, 2010, 2017 :)

Link to comment

Bio je odlican zahvaljujuci danku lazovicu koji ga je hranio loptama I na sebe navlacio odbrambene fudbalere. Nije se snasao u lokomotivi, to je cinjenica.

Ako odu leonardo,djurdjevic I everton on ce uci u neko sivilo sa napadom jevtovic, djurickovic, kosovic, jankovic...I indisponirani mihajlovic.

Imamo tawambu, ne treba nam I on.

 

Ne bi me cudilo da dodju u paketu, pogotovo sto Nikolic ima veliko poverenje u njih, a i Lazovic je dolazio na nekoliko utakmica. I on ce biti slobodan igrac.

Napunio je vec 34g, ima ove sezone 10 golova i 10 asistencija u Videotonu, prvi strelac im je Scepakadabra sa 13 golova :D

 

 

majstor je majstor, iskreno bih voleo da ga vidim jos jednom u crno belom dresu i pored toga sto ima 34 godine. Pricalo se da je letos trebao da dodje, ali ga Tomic nije hteo. 

Link to comment

Uf, ako dovede i lazovića i škuntelara nikolić će morati da glumi unprofor. Njih dvojica će hteti da gazduju timom, svlačionicom pa će neminovno doći do sukoba sa leo/urošom i ostalima.

Ako to postavimo po strani (karaktere) i gledamo samo fudbalski deo priče, da, bilo bi dobro da dođu obojica u paketu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...