Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Ipak pala koja vaspitna™ ...  :(

 

 

 

Trener Crvene zvezde, Boško Đurovski, posle utakmica poslednjeg kola, igranog u nedelju, čestitao je crno-belima na osvojenom prvom mestu, ali je dan kasnije dao nešto drugačiju izjavu.

"Čestitao sam im iz kurtoazije i formalnosti, ali svi znaju kako su oni došli do titule", poručio je Đurovski za klupski sajt.
Edited by Geo
Link to comment

 

Odlican lik bio i ostao

 

 

 Đurovski: Čestitam Partizanu zasluženu titulu

Trener Crvene zvezde Boško Đurovski čestitao je Partizanu na tituli šampiona Srbije i ocenio da je "večiti" rival zasluženo slavio.

http://www.b92.net/s...&nav_id=1263004

 

 

 

Posten covek, sramota ga da se blamira sa nebuloznim izjavama, mada sledi mu napicavanje™ od Terze i najvernijih zbog ovoga ...

 
Đurovski: Svi znaju kako je Partizan osvojio titulu...
 

„Čestitao sam im iz kurtoazije“, dodao je iskusni stručnjak

 

 
 
 
Evo Vam ga Đurovski...Uživajte.
 
edit: nisam primetio da ste već videli :D
Edited by BlackGeorge
Link to comment

kad vam počinju kvalifikacije za lš? nedostaje mi lake zabave..

12.jula pocinje 2 kolo kvalifikacija revans 19. 26 treće kolo revans 7 dana kasnije. 4. kolo 16 avgusta revans 7 dana kasnije. Bilo bi lepo da u trecem kolu izvucemo 1 Maribor

Edited by Cash
Link to comment

 

 
Evo Vam ga Đurovski...Uživajte.
 
 

 

Dobro, ja sam i predvideo da mu sledi "napicavanje" ... Nisam samo znao koliko je izdrzljiv  :fantom:

Link to comment

Dobro, ja sam i predvideo da mu sledi "napicavanje" ... Nisam samo znao koliko je izdrzljiv  :fantom:

 

Ne treba ga kriviti u svakom slučaju, to je morao da izjavi. Ali nema potrebe ni za hajpovanjem sa izjavama sa druge strane brda, pre nego što se sačeka 48 sati...da ne bude prinudni demanti.

 

In other news, izgleda da je Iliev krenuo ofanzivno od danas da Ostojić potpiše novi dvogodišnji ugovor. Da ne iskoči novi "Lans" kasnije.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

12.jula pocinje 2 kolo kvalifikacija revans 19. 26 treće kolo revans 7 dana kasnije. 4. kolo 16 avgusta revans 7 dana kasnije. Bilo bi lepo da u trecem kolu izvucemo 1 Maribor

 

Kakav je Maribor? Nisam pratio Slovenački fudbal ove sezone. 

Link to comment

Solidni, ali slabiji nego pre. Svakako su najlaksi protivnik u trecem kolu.

Glavni igraci su im veterani Tavares, Dare Vrsic i Milivoje Novakovic. Leze nam dobro, bar u zadnje vreme redovno ih deremo na pripremama. 

Samo sto su male sanse da na njih naletimo. 

 

http://www.transfermarkt.de/nk-maribor/startseite/verein/790

 

Ja bih najvise voleo posle njih Salzburg, Bate ili Ludogorec, jer red je da ih 3 put izbacimo. 

Seltik, ako bas mora, prizeljkivao sam ih pre 2 godine.

Edited by El Patron
Link to comment

 

Đurovski: Svi znaju kako je Partizan osvojio titulu...
Evo Vam ga Đurovski...Uživajte.

 

 

 

Ko je ovaj čovek?

 

Postoji samo 1 Đurovski... q3FE4PY.jpg?1

Link to comment

Ko je ovaj čovek?

 

Postoji samo 1 Đurovski... q3FE4PY.jpg?1

 

+ić.

"Što se tiče Partizana...  ja sam uvek govorio da navijam za Zvezdu, još kao mali sam navijao za Zvezdu. " :fantom:

Link to comment

bole milkovi golovi

 

 

ne znam koliko je klince pogodio odlazak stojkovića, ali znam za one koji su plakali kad je milko potpisao za partizan

 

evo sad i apolo

:fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...