Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

+ ako legija bude prvak poljske, to je jos jedan tim sa boljim koeficijentom. da, prosli ste njukasl i anderleht, ali ako pogledas noviju istoriju partizanovih nastupa u kvalifikacijama, to su velikom vecinom ispadanja u trecem kolu.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Taj revans mi je jedna od najdrazih utakmica, pratio sam u grckoj u nekom kaficu bilo je mozda dvadesetak nas, od toga 4-5 navijaca Paoka.

Verovao sam pre utakmice da imamo dobre sanse, valjda jer je i poraz garantovao ligu evrope. Imali smo dosta srece, treba priznati i da je sudija ponistio cist gol Lukakua na 2-2 valjda, a imao je i Iliev sansu sve da resi, ali je onaj Proto odbranio nemoguce.

 

Trenutno po meni imamo jaci tim od tog koji je igrao ligu sampiona, ali treba imati i srece i naravno da ostanu glavni igraci.

 

R. Ilić - Stevanović, Marko Jovanović, Krstajić, Lazevski - Tomić (Stanković 82'), Petrović, Smiljanić, S. Ilić (Davidov 18') - Iliev (Bogunović 101'), Kleo 

Link to comment

Ispadali smo mi i kad smo bili nosioci, od aela,apoela, genka... uvek neke koske u tom trecem kolu.

 

Genk je mogao i drugacije da se zavrsi, i to u obe utakmice. Apoel i Ael su nas odrali, bili smo potpuno inferiorni.

 

Realno, LS mozemo da vidimo samo u nekom cudnom razmestaju zvezda u letnjim mesecima. Prodali smo malog Milenkovica koji je pola odbrane.

 

edit: Iliev je promasio tu sansu kod 0:2, tu bi bio i kraj. Cak i onako kilavi ne bismo primili 4 komada od Anderlehta.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Taj revans mi je jedna od najdrazih utakmica, pratio sam u grckoj u nekom kaficu bilo je mozda dvadesetak nas, od toga 4-5 navijaca Paoka.

Verovao sam pre utakmice da imamo dobre sanse, valjda jer je i poraz garantovao ligu evrope. Imali smo dosta srece, treba priznati i da je sudija ponistio cist gol Lukakua na 2-2 valjda, a imao je i Iliev sansu sve da resi, ali je onaj Proto odbranio nemoguce.

 

Trenutno po meni imamo jaci tim od tog koji je igrao ligu sampiona, ali treba imati i srece i naravno da ostanu glavni igraci.

 

R. Ilić - Stevanović, Marko Jovanović, Krstajić, Lazevski - Tomić (Stanković 82'), Petrović, Smiljanić, S. Ilić (Davidov 18') - Iliev (Bogunović 101'), Kleo 

 

Drugar u turskoj na moru, pita koji je rezultat, ja mu kazem 2:0 za nas. Bio je ubedjen da ga zajebavam.

Link to comment

Ma LS je nemoguća misija, a pogotovo u ovom trenutku gde niko ne zna ko ide a ko ostaje. Možemo samo da prduckamo na tu temu.

 

Zanimljivo je da smo imali priliku da gledamo jednog Drogbu i jednog Lukakua u razvoju, ko li će nam biti ove godine senzacija pitam se. Možda mali Dembele :)

Link to comment

http://www.footballseeding.com/european-cups/champions-league-seeding-17-18/

 

moraju dva nosioca da ispadnu u drugom kolu, da bi ste vi postali nosioci u trecem. ako pogledamo ko su im protivnici u drugom kolu, mislim da su male sanse da se to desi.

zapravo žreb za 3 kolo je između 1 i 2 meča 2 kola tako da nemamo šanse za status nosioca, ali ako je pala rumunska zvezda pre 2 godine mogli bi ove godine škoti, maribor, stari dužnici bugari ili kiprani ^_^

 

- naravno puno toga zavisi od sastava ekipe sredinom jula, hoće li ostati najzaslužniji za titulu i mvp prvenstva

 

14953872169240.jpg

Link to comment

Greota da ide sad kad je naucio da psuje, gledao sam juce uzivo prenos kod Leonarda na instagramu, svaka druga rec mu je, majke ti ga nabijem. 

 

Link to comment

Ma LS je nemoguća misija, a pogotovo u ovom trenutku gde niko ne zna ko ide a ko ostaje. Možemo samo da prduckamo na tu temu.

 

Zanimljivo je da smo imali priliku da gledamo jednog Drogbu i jednog Lukakua u razvoju, ko li će nam biti ove godine senzacija pitam se. Možda mali Dembele :)

 

Imali smo mi prilike da gledamo i Ronalda i Kvarežmu u razvoju pa smo ih odrali kao mačiće :fantom:

 

 

U revanšu odakle je i ovaj Ronaldov klip ispod je bilo 3 - 3.

 

 

 

Tako da idemo optimistički, hoću Seltik i da ih oderemo opet. Pod uslovom da ostane ovaj tim na okupu do kraja avgusta.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...